| Andreea_1830 a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat de 8 luni.si imi pare ca nu ma mai iubeste si vreau sa ma despart de el! Dar prietenul lui vrea sa muteaska cu mine putin, dar el se intilneshte cu cu cea mai buna prietena a mea... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Comunicarea.Asta face tot.
Vorbeste cu prietenul tau si vezi ce simte pentru tine.Ma indoiesc ca nu te-ar iubi dupa 8 luni...
Cat despre pr lui numai vorbi cu el, numai din kuza lui u te vei desparti de actualul prieten, stiu dc zic asta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooof doamnee...rezolva problema cu prietenul tau nu il baga in seama pe prietenul lui iti zic din propria experenta si mie mi s. a intamplat... vorbeste cu el intreaba-l fi directa