| alina3301 a întrebat:

Ma numesc alina si imi place mult de un baiat si nu stiu cum sa fac sa ma observe.Eu am incercat dar vreau sa ascult si parerea altora despre acest subiect delicat.

4 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Ai putea sa dai mai multe detalii despre relatia dintre voi? Adica, ti-e coleg sau vecin sau ceva? Ca daca nu il cunosti e o chestie total diferita, si astfel nu prea ar putea unii sa stie ce fel de sfaturi sa iti dea...parerea mea...

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai poti sa incepi cu un simplu Buna este un cuvat atat de mic da spune atat de multe, apoi poti sa ii ceri fb poti sa ii dai niste like sa ii comentezi niste poze sa ii spui ca e dragut ca e fotogenic dupa sa deschizi o discutie sa il intrebi ce face ce ii place ce nu ce a mai facut in ce tara ar vrea sa ajunga si de ce, ce masina ii place si dupa o perioada ii spui ca tu il placi intre timp poate iti dai si seama daca el te place sau nu

| hhhapciuuu a răspuns:

Fate vazuta, baga-te singura in seama, ca ltfel, nu reusesti nimic happy

Răspuns utilizator avertizat