| Anna8812 a întrebat:

Ma oftic ca nu știu ce orientare sexuală am. Știu sigur ca nu sunt foarte atrasa de baieti, foarte puțin. Mai mult fetele dar când ma gândesc ca trebuie sa fac sex cu o fata mi se face greață. Credeți ca sunt bisexuala? Am făcut cu un băiat și nu a fost cine știe ce.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poate că dacă o fată ar ști cum să te facă s-o lași să facă dragoste cu tine și mai ales, să știe cum anume s-o facă încât să nu fii scârbită... îți schimbi puțin impresia. La fel cum după acel băiat nu ai simțit cine știe ce.
Evident, se poate să apară și un băiat care să te facă să ajungi pe culmea plăcerii.
Până una-alta, ești bi-curioasă.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru informarea ta corecta, trebuie sa stii si totodata sa intelegi ca primele contacte sexuale de regula provoaca durere sau in cel mai bun caz o senzatie de disconfort neplacut. Atat placerea cat si starea si senzatia de satisfactie sexuala de regula apar numai dupa ce au fost intretinute un numar destul de mare de acte sexuale (imposibil de apreciat ca numar), adica numai din momentul in care vaginul s-a largit suficient de mult incat in momentul penetrarii vaginul sa se plieze ca o manusa pe penisul partenerului. Pentru a reusi sa-ti dai seama daca esti sau nu bisexuala, este indicat sa incerci sa faci ''dragoste'' si cu o fata pentru a risipi ''ceata'' care te invaluie in prezent. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Gaseste un tauras de baiat sa stie ce sa faca sa te aduca in culmile placerilor. Incearca sa faci sex si cu o fata.

| Emma30555 a răspuns:

Nu cred ca ești ești bisexuala, nu ți făcea greață ideea de sex cu o fata. E normal sa te înțelegi mai bine cu fetele dar partea sexuala e altceva. În timp probabil vei fii mai sigura pe tine

| Goete a răspuns:

Cauta o pereche si incearca in trei. Vezi care te atrage mai tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a fost cine stie ce...inseamna ca ala a fost slab. E vina lui ca nu te-a dus in wonderland happy
O experienta cu o persoana nu poate fi generalizata, nu poti spune ca va fi mereu asa. Si fetele pot fi slabe la pat, si daca o vei face cu o fata s-ar putea sa nu te impresioneze. Zic ca esti normala si nu bi, doar ca nu ai avut o experienta cum trebuie pana acum.

| Eteda a răspuns:

Eu zic sa mai astepti un timp, o sa ti dai tu seama