| ShadowGuitar a întrebat:

Ma omoara curiozitatea:De ce Justin Bieber e faimos si tipa asta nu?:|
http://www.youtube.com/user/KaileGoh?blend=6&ob=5#p/u
Recomandare:Teenage dream si Gold.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow...nu stiu sa-ti rasund la intrebare dar as tine sa precizez ca imi place ataaaaat de mult melodia, desi nu am auzit in viata mea de aceasta Kaile Goh.Cred ca muzica lui JB prinde mai bine la auditoriu...Dar oricum, ador melodia pe care ai postat-o tu:X.

4 răspunsuri:
| nekokami a răspuns:

Pentru ca majoritatea fanilor(99, 9%) lui justin bieber sunt pre-adolescente cu hormonii dereglati, iar restul de 0.01% au probleme serioase cu urechile.

| DianaPaula14 a răspuns:

Pentru ca pe ea inca nu a gasit`o un producator putred de bogat de la Hollywood! Simplu!

| ShadowGuitar explică:

Faza e ca chiar este sponsorizata bine, are si o trupa, si un album...si doar 16 ani abia impliniti.laughing
Are multi fani, dar ma mir cum nu e asa cunoscuta...

| cx2011 a răspuns:

Nu stiu poate ca nu sia dat interesul asa tare!