| coolgirl_3956 a întrebat:

Ma place un baiat si nu stiu cum sa scap de el ma inebuneste

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Se poate scapa in mai multe moduri depinde tu ce alegi. Poti sa-l jignesti, poti sa zici ca iubesti pe altul si nu are nici o sansa sau poti sa-i zici ca mai bine faci 3000 de ore de matematica sau inconjurul lumii pe jos decit sa vorbesti cu el pentru ca are o personalitate care nu are nimic in comun cu tine.

11 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Ignora-l, fa misto de el in fata prietenilor lui, tachineaza-l filtreaza cu un alt baiat in fata lui devil

| Andru1996 a răspuns:

Iubeste'l si tuwinking

| Cristyn a răspuns:

Spune-i ca esti lesby.big grin

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Practil ignora-l! Nu trebuie sa faci nimic in special, trebuie dor sa fii indiferenta. Am fost de 2 ori in situatia asta si de fiecare data a trecut cu indiferenta. Dar sa nu te astepti sa te lase in pace imediat, va dura saptamani sau chiar luna pana vei scapa de el straight face

| Ionutzz97 a răspuns:

Spune-i ba omule mai lasa-ma dreak ca ma disperi, dispari de aicilaughing

| wolfer18 a răspuns:

Uite-te la intrebarea de sub asta, poate sunteti cazul comunlaughing.
Acum serios:spune-i ca tu crezi ca nu va potriviti, ca "nu sunteti facuti unul pentru altul", dar asta e mai siropos.Asta cam merge mereu, fara sa il jignesti direct.

| Andandut a răspuns:

Ignora-l. Se va satura sa te tot caute daca nu-l mai bagi in seama.

Bafta!

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

II aduci pe Spartanii din 300 si-l pui pe fuga.

| andreutz99 a răspuns:

Spune-i-o in fata si explica-i ca nu numai u existi mai sunt si alte fete poate chiar mai frumoase! Bafta CoolGirl! Funda?

| Irina_4710 a răspuns:

E groaznic si eu am aceeasi problema ca si tine

si baiatu ala e urat si ratat si e groaznic

| darkuletz a răspuns:

Ce des se intampla probleme din astealaughing