| WannaMore a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu french kiss'ul? as vrea sa ma sarut in acest mod cu un tip(mai tocilar, dar cu experienta la sarutat). daca se poate, sa-mi explicati detaliat cum ati facut voi.mersi :*

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wfTWYhMqSIQ
Sper sa te ajute video :*. Dar cel mai simplu e sa te lasi purtata de val;;). O sa vina totul de la sine :* Just relax:D

4 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Papusa, totul vine de la sinelaughing> eu crede`ma ca habar n`aveam absolut nimic despre astalaughing). dar acummwhistling.
si s-a intamplat chiar spontanlaughing

| lampard64 a răspuns:

Nu zic oricui acest secret. Gandeste-te la sfecla de zahar!

| Bleahhhhhh a răspuns:

In functie de temperatura, daca afara este caldut intre maxim 25 de grade C ii iei capul in palme si iti apropii capul de al lui, iti bagi limbisoara in gura lui, explorezi pe acolo, vezi daca are carii sau nu... Daca in schimb temperatura este sub minim 20 de grade mai scrii o data pe TPU sa iti raspunda si altcineva

| sanmarco a răspuns:

Trebuie sa faci doar ca simti de la sine