| Radandam a întrebat:

Ma refer la fete, voi ati avut orgasm vreodată sau v-ati excitat in mașină doar mergând pe drum, adică la o sosea din asta mai pietruita sau nu știu cum sa zic vibrează, nu va da senzația de excitare? Vi s-a întâmplat?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă o fi așa, nu e mai des ai face tu o (auto)masturbare la semafor până se face din galben, verde

ți s-a intâmplat?

| Negoiu a răspuns:

Femeile sunt asemănătoare dar și deosebite. Unele au orgasm vaginal, altele nu au niciodată iar altele au orgasm până și la dans (dansul e tot o formă de sex).

| nuivoiesăspun a răspuns:

Fiecare femeie este diferită și are un grad de excitabilitate diferit. Unele se excita foarte usor, poate chiar de la un simplu gând, imagine, ținut de mână, altele foarte greu, poate nici prin masturbare sau cu ajutorul unor jucării. Da, se poate intâmpla ca de la vibrațiile masinii pe un drum de acest gen să te simți excitată, poate și de la frecția picioarelor pe scaun, nu-i nimic de speriat. Dacă nu ai mai avut un contact sexual de mult timp e posibil să te exciți mai rapid, re ajută și subconștientul în acest sens. So, go for it girlwinking