| Mαdαliηα a întrebat:

Ma simt aiurea, simt ca ma sufoc... e ca si cum, imi doresc ceva atat de mult si mai am putin si il " ating " iar apoi simt cum dispare, si trebuie iar si iar sa caut acel ceva crying. De ce de fiecare data cand simt ca am lumea in palme si simt cu adevarat ca sunt fericita, apare ceva... si dispare tot? de ce trebuie de fiecare data eu sa fiu cea care sufera, indiferent de cine greseste, de ce e viata atat de nedreapta? straight face de ce atat de multa ura atat de multa rautate oh go on nu mai exista fericire pentru mine, nici dragoste nici nimic. Simt cum intru intr-o depresie. mdeh, nici macar nu stiu de ce am scris asta aici, dar numai inteleg nimic. :-

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonima1995 a răspuns:

Asta se intampla pentru ca simti nevoia sa ai pe cineva alaturi, sa te sprijine in momentele grele, sa te ridice atunci cand cazi. Fi puternica si nu renunta sa lupti pentru fericirea ta. Cel ce renunta la lupta, o pierde. Ai incredere si pastreaza-ti speranta! Va rasari soarele si pe strada ta!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Totul va fi ok.e doar o chestie de timp)

| katy4u a răspuns:

O sa iti gasesti jumatatea..nu dispera