| Pamanteanul a întrebat:

Ma simt singur și lipsit de cineva care sa îmi sara în brate și sa îmi zică ca ma iubește mult și sa ma alinte, de ce sunt oamenii atât de reci cu mine?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti un catel. Si ala iti sare in brate.

| Saiko10 a răspuns:

Viata uneori este grea, trebuie sa te intaresti ca sa o suporti, ce iti recomand tie este sa incepi sa te uiti la ce motive ar putea sa iti faca aceasta problema si sa incerci sa le rezolvi.

| Morbid a răspuns:

Îți recomand să te duci afara la o plimbare, duci lipsa de comunicare, de aia te simți așa.
Nu trebuie sa te bagi in seama cu nimeni, numai sa vezi oamenii atât.
Internetul nu poate înlocui asta, nu se compara să vorbești cu cineva în realitate vs internet, nu mai zic că unii de aici sunt trolli și se amuza pe seama ta, numai sa se de-a șmecheri și să-și mărească încrederea care nu o au în forțele proprii.

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Trebuie sa te apropii tu de oameni ca sa nu fi sibgur. Oamenii nu se apropie ei xe tine daca nu ii abordezi tu pup

| AloHaiLaCafeluta a răspuns:

Vai si eu urasc aceasta viata! dar recomand laba e cea mai buna solutie in zilele de astazi