| croissant a întrebat:

Ma simt singura si imi este teama sa nu intru in depresie... Nu am pe nimeni iubit care sa ma intrebe cum mi-a mers azi, sa imi spuna un buna dimineata, noapte buna etc chestii micute de care suntem noi dependente femeile... Ce sa fac ca sa ma simt din nou bine?

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Umple timpul cu lucruri! Nu sta in casă să fii depresivă!
PS: Ce mai faci? Cum a fost ziua de azi pentru tine? Ai mâncat ceva azi? Ai alergat?

13 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"chestii micute de care suntem noi dependente femeile"

Cu mentalitatea asta, sa nu fii deprimata?

| RAY a răspuns:

Vezi de un iubit,e plin de baieti singuri care sa iti spuna chesti de astea mici,eu cred ca si tu suferi de anexitate, timiditate, depresie, anitisocializare, hai sa ne plangem impreuna dar sa nu facem nimic, sindrom foarte popular pe TPU, iti iubesti zona de conforta de ce sa iesi din ea, mai bine in ea

| OldSoul a răspuns:

laughing
Vrei atentie.
Excroaca mica.

| Sofer a răspuns:

Pai draga mea ar trebuie sa comunici cu oricine poti. Hai sa te ajut ca sunt in aceeasi situatie.

| Patronu1 a răspuns:

Dacă locuiești singura măcar ai unde baga un băiat când îți găsești

| Holiday a răspuns:

Uite, iti spun eu "Noapte buna!"
Te simti mai ok?happy

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Caută pe cineva!
Și eu mă simt la fel, chiar dacă sunt cu familia lângă mine, am senzația că-mi libsește ceva, așa mă simt și eu!

| Adry05 a răspuns:

Păi e vina ta, să-ți găsești fericire și liniște doar în bărbați e o problemă acolo sus pe trebuie s-o rezolvi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din poza din profil reiese ca esti o fata frumusela cum naibii nu sa gasit nici unu sa te abordeze?

| denisQ00 a răspuns:

Pot vorbi eu cu tine happy

| Mosotti a răspuns:

Si cum ai ajuns in situatia asta? Ai avut probleme care te-au impiedicat sa ai un iubit? Ai un fizic placut? Ce sa faci? Sa dai de un baiat care te place si cu care sa ajungi de la sine sa te simti bine si fizic si psihic. De ce nu ai un iubit? Descrie te rog. A i avut? Sau nu aia avut niciodata? Ce varsta ai?