| semy a întrebat:

Ma simt singura si trista, cum pot trece peste starea asta? sunt foarte deprimata sad

6 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Pai, iti trebuie pe cineva alaturi, o prietena, iesi in oras, vei fi singura si trista daca stai in casa happy! iesi cu prietenii! bafta

| ionika17 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu cineva. Daca vrei lasa imi mesaju pe privat daca vrei sa vorbimhappy

| alexandra21_3435 a răspuns:

e bine sa vb cu cineva, orine chiar si cu cineva d p acest site. o metoda buna e autosugestia, sa te gandesti la ce ti se poate intampla frumos maine. alexandra_mistreanu e' id meu daca ai nevoie.

| Iustiina a răspuns:

Iti trebuie o persoana care sa fiie alaturi de tin, sa va plimbati mai iesit la un suc, acum ca e luna craciunului va faceti cadouri...impodobii bradul.si e sfatuiesc sa nu stai in casa.mai ales singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Si eu am avut faze de genu si m duceam sa imi cumpar ceva de imbracat sau imi faceam un moft si ma simteam mai bine pentru o perioada. Fa-ti o schimbare de look, te va binedispune si iti va acorda incredere mai multa. Trust me! big hug

Ar mai fi ceva, eu cand sunt trista, iau hamsterita din cusca si ma joc cu ea :X Simt ca ea ma iubeste. Poate iti cumperi si tu unul. Sunt dragalashi si nu necesita multe lucruri costisitoare. O cutie de 500g de mancare costa 5 ron. Cu 10 ron pe luna, n-ai treaba. Hamsterul iti va fi recunoscator.

Te pup!

| rossanna a răspuns:

Si eu ma simteam de multe ori asa, mai ales cand am plecat din tara si faptul ca nu imi mai am prietenii aproape si restul familiei. Dar incetul cu incetul mi-am zis ca daca o sa continu-i asa nu o sa rezolv nimic, mai rau ma voi simti. Asa ca am inceput sa ies mai mult, sa-mi fac prieteni si sa ma distrez ca doar o viata amhappySi de cand l-am intalnit pe EL ma simt si mai fericita .Stii.tot ce trebuie sa faci e sa ai incredere in tine si sa comunici mult. sa te descarci.sa te simti sigura pe tine si asa vei prinde increderea de care ai nevoie ca sa nu te mai simti singurahappysper ca ti-e de folos sfatul meubig grin