| anonim_4396 a întrebat:

Ma termin prea repede si e jenant pentru mine. Cum rezolv problema?

15 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Fa-ti circumcizie, cica scade sensibilitatea penisului de unde ar rezulta ca te termini mai tarziu

| Salahadin73 a răspuns:

E jenant si ca nu stii sa scrii.

| RAY a răspuns:

Rezolva o ecuatie, creierul nu poate rezola 2 lucruri in acelasi timp, masturbate inainte, inchide ochii nu o privi

| Azµre a răspuns:

Ce înseamnă repede pentru tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Suferi de ejaculare precoce, trebuie să fi văzut de un medic specialist şi un tratament corespunzător.
http://www.sfatulmedicului.ro/......recoce_685
Te pup!

| Pitzipoanca a răspuns:

Inainte de partida cu cateva ore, fa-ti o laba. Sau doua. Sau 3. Si, evident, fa dus dupa.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Nu spui la ce termini repede; la urinat, la scaun, la masturbare, la indragostit; fi explicit si scrie normal.

| chazz a răspuns:

Cati ani ai? Gandeste-te la altceva cand intretii relatii sexuale.
Eu te sfatuiesc sa faci exercitii kegel.
Numai bine!

| BlackOldSun a răspuns:

E jenant ca sunteti copii si nu intelegeti voi ce scrie! ok un trick e inainte sa incepi sa faci sex e sa te tii de capul penisului strans cu degetele vreo 2 minute nu excesiv de strans dar oricum iti dai seama! si dupa o sa te tina ceva mai mult depinde la fiecare in parte dar iti recomand sa incerci!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Lii se intampla mai multor baieti, nu esti singurul! Stai linistit, iti vei revenii!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Cu rabdare!

| anca29 a răspuns:

Ti-as raspunde... Daca as intelege ce naiba scrie!

| Wehrmacht a răspuns (pentru anca29):

Nu intelegi ce scrie? Inseamna ca ai o problema destul de grava. Spune-mi un singur cuvant care e scris gresit.

| anca29 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Ups... Nu, nu, nu, era o intrebare asemanatoare si avea tot felul de sh th si d-astea... Cred ca le-am incurcat cand am dat click. La ce pc am nici nu-i de mirare ca le-am incurcat!

| yvuona a răspuns:

De multe ori treaba asta se intampla cand esti chiar indragostit de persoana cu care faci sex.