| NicklausMikaelson a întrebat:

Ma ustura penisul ingrozitor in interior ( cam pe la centru ) si nu pot urina pentru ca ustura,, ce pot face? ( Nu am avut actiuni sexuale ) am facut dus si a inceput sa ma usture

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca nu ai avut actiuni sexuale "tot ai ceva o boala. ceva la doctor in cel mai scurt timp ok?!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate e o raceala sau o infectie. Ar fi bine sa mergi la doctor cat mai repede, sau sa-ti anunti parintii sa-ti dea ceva.
Sanatate!
P.S. Ce legatura are intrebarea ta cu categoria "dragoste/sex" daca ne-ai zis ca oricum nu ai avut nici un contact sexual?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana a candidoza sau gonoree. Si daca este vorba despre asa ceva sau nu, sfaturile date pe aici nu te ajuta. Daca vrei sa scapi cu succes de problema si relativ repede trebuie sa apelezi la un medic de specialitate. Sanatate!

| Sebasteano a răspuns:

Du-te la o doctorita sa te controleze
Apoi vezi ce simti cand te atinge

| NicklausMikaelson explică:

Lollaughing Nu mai e nevoie. mi-a trecut happy a fost pe moment

| George1963 a răspuns:

Ai o tumoare sau cancer in faza terminala