| AnastasiaKatelimov a întrebat:

Mai am o intrebare. De fapt e mai mult o curiozitate. Cand un baiat il gadila pe un altul, inseamna ca e gay?confused Adica da multe semne... cum ar fi sa se urce peste baieti sau sa-i impinga la un pereteworried.
Dar el place o fata si a zis ca ar da orice sa fie cu ea. Deci, ce credeti?laughing Vreau sa vad si parerile voastrelaughing

4 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Sau poate are multă energie, și nu știe cum să o consume.

| neutrino a răspuns:

El este inca un copil, se gadila cu cine poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neapărat să fie gay, poate fi bisexual. Poate într-adevăr să placă acea fată şi să fie atras de alţi băieţi în acelaşi timp.

| Biuuu03 a răspuns:

Nu cred ca e gay, doar ca asa e felul lui.Sunt tot felul de baieti.Eu am un prieten care facea asa cu baietii doar ca sa-i enerveze.Cine stie ce are el in cap. Funda?