| no name a întrebat:

Mai am o problema cu prietenul meu se tot baga parinti lui ii fac program si maicasa se poarta cu el ca si cu un copil desi el are 20 de ani nu-i in stare sa iei decizi pentru el cei mai bine si ce trebuie sa faca si ce nu trebuie sa faca. mereu maicasa se baga sau taicaso nu stiu ce sa ma mai fac relatia noastra se destrama din cauza asta. am incercat sa fac totul sa ii fac pe plac la maicasa dar parca are ceva cu mine nu ma vrea nu stiu deja am ajuns la capatul rabdarilor si puterilor ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despartete de el. daca vrei sal doara, zio in fata, si cu tot ce te deranjeaja. s-ar putea sa incerce sa te sarute sau sa te recupereze cumva dar nul mai baga in seama. daca vrei sa nul doara atat de mult, dai un mess, in care sa nu spui direct: ma despart de tine. scrieio altfel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despartete de el, dar fi pregatita: cu siguranta vor sari parintii in ajutor