| Revennaras a întrebat:

Mai, am si eu o intrebare...
Deci sunt cu o fata de vreo 3-4 luni ne intelegem bine si a inceput o cearta ca ea nu mai avea nici un fel de contact cu mine(nu exagerati!)si pentru ca am stat "langa o colega pe care ea o uraste f mult". Dupaia ne'am impacat a doua oara, a zis la final ca doar asa sa nu ma supar intrucat ea nu mai simtea nimic pentru mine. Apoi imi zice ca ea nu vrea sa fie intr'o relatie insa tot vrea sa fie cu mine straight face. Si mi-a mai zis ca ii place de alt baiat vreo 20%. Help? Funda? Danke!big grin

1 răspuns:
| dincolodevise a răspuns:

Pai incearca sa o recuceresti...fii atent cu ea, arata-i ca tu o iubesti, vorbeste-i frumos.