| alexa19 a întrebat:

Mai aveam si eu in telefon 2 poze cu fostul meu prieten si el mi le-a sters astazicrying. Mi la luat de pe banca ca eu il lasasem acolo ca sa ma joc badmintonsad. Mi-a spus ca se uita sa vada ce mai am prin el dar nu mi-a spus ca o sa stearga pozele cu elsad.
De ce credeti ca a sters pozele cu el din telefonul meucrying?

5 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mama fata esti stresanta cu atatea intrebari despre fostul.Treci peste si uita`l, cei asa greu?

evenso
| evenso a răspuns:

Vrea sa stearga orice urma ca voi doi ati fost prieteni vreodata.

| missoriginal a răspuns:

Pai bineinteles ca le-a sters.
Se simte nasol k tu inca mai ai poze cu fostul'.
Dar daca avea el poze cu el si fosta lui? Ia zi, cum reactionai? Il felicitai nu?
Chiar nu inteleg de ce tot atata te stresezi cu fost'. Gata, a trecut, mergi si tu inainte.
Chiar nu vad cum poti fi afectata ca actualul tau prieten a sters pozele cu fostul' din telefonul tau...

| Georgiana12012 a răspuns (pentru missoriginal):

A spus ca fostul ei prieten a sters pozele cu el. Nu ca actualul le-a sters!

| Georgiana12012 a răspuns:

Le-a sters pentru ca s-a gandit ca nu mai ai de ce sa le pastrezi. Si bine a facut, pentru ca mai mult rau iti faceai. Asta e cel mai corect. macar el sa gandeasca, daca tu nu poti