| anonim_4396 a întrebat:

Mai baieti, am o intrebare pentru voi, fetele. De ce nu ivreti sa puneti in practica vechiul obicei de a tine barbatul langa voi prin sex? Ce e asa mare problema ca vrea sa o faceti in trei? Sau ca vrea sex oral? Sau ca ar trebui preludiu. Stiti cat consuma un barbat pentru preludiu? Vreti sa aveti orgasm, dar sa si stea numai langa voi? Nu va multumesc 2 minute de dat din fund? Care e problema daca se duce si la altele? Pentru voi o fac. A, si sa nu uit, de ce sa ridice colacul de la veceu? Cand il cumparati din magazin, nu are capac, de ce sa aiba acum? Niciodata nu ne-ati inteles!

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ce sa mai raspunzi cand "Diav0la" a copiat si afisat niste "chestii" si despre barbati, caini, femei pe care sincera sa fiu, nu am rabdarea necesara sa le citesc chiar daca nu-mi sunt adresate, tu le-ai citit?
Oricum "Supersx" combati adanc si cu multa rautate la adresa femeilor, gandeste-te ca si pe tine tot o femeie te-a nascut...scuzati-ma doamna, nu eu v-am jignit ci fiul dumneavoastra. Mai bine ti-ai ridica...capacul de la cap sa te mai aerisesti putin ca ti-a clocit mintea o mare prostie.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

"Mai baieti, am o intrebare pentru voi, fetele" Ai o problema în a stabili sexul? Practica respectivă nu a existat niciodată, istoceşte vorbind. Ba dimpotrivă.

Şi aici e o lamentare ce izvorăşte din situaţia ce vă "delectează" căminul conjugal?

| Linda a răspuns:

Nu pot sa cred ca vorbesti serios.
Pe langa faptul ca partenera ta trebuie sa fac sex oricand, sa fie instant, sa fie si cu mai multi, sa fie si oral, tu sa poti merge si la altele... You could not be serious...

| Encore a răspuns:

Haaaaaaaaaa

"9. Ce a zis Dumnezeu dupa ce a creat barbatul?

Pot sa fac ceva mai mult."
Protestez Diav0la rolling on the floor

| bibitza a răspuns:

Doamne cat am ras laughing. gata mai STOP ca ma doare burtica rolling on the floor. o metoda prin care imi tin prietenul este sexul, apoi momentan nu am degand sa o fac in 3 peste 5-6 10 -20 de ani poate voi vrea.niciodata sa nu spui niciodata.sexul oral l-am inteles si il practicam. daca nu imi oferea placerea pe care o simt nu il practicamwinking. preludiu la noi poate dura si 2 minute dar si o jum de ora ...adica 2 minute pentru ca atat ne ia sa ne dezbracam laughing si o jum de ora cand ne pupacim, atingem si celelante inainte ca nu suntem ''calzi'' de dupa drum sau era prea rece in casa si nu ne-am incalzit laughing. 2minute de dat din fund rolling on the floor? nu, nu imi ajunge tongue.al meu e liber sa faca ce vrea dar daca aflu...am terminat si tipa ramane fara par big grin. a si nu vad de ce o face pentru mine cand eu ii ofer totul...Al meu ridica singur capacul fara sa ii zic euwinking. ba va inteleg!winking

| Diav0la a răspuns:

Intrebare: Sa ma marit sau sa-mi cumpar un caine?
Raspuns: Cumpara un caine! Iata 16 motive:

1. Cainele nu are niciodata probleme in a-si exprima afectiunea in public.
2. Cainelui ii e dor de tine cand esti plecata.
3. Cainele se simte vinovat cand face ceva rau.
4. Cainele recunoaste cand e gelos.
5. Cainele nu se simte amenintat de inteligenta ta.
6. Cainele poate fi dresat.
7. Cainele se poarta frumos cu copiii.
8. Cainele care arata foarte bine nu stie ca el arata foarte bine.
9. Cainele intelege ce insemna cuvantul "NU"
10. Cainele intelege ca nu-si poate chema chiar toti prietenii acasa.
11. Cainele nu e pretentios la mancare.
12. Cainele nu are tendinta de a te schimba cu o stapana mai tanara.
13. Cainele nu se supara pentru ca tu iei toate hotararile.
14. Cainele nu se simte amenintat daca tu castigi mai mult decat el.
15. Cainele nu te saruta niciodata din motive ascunse.
16. Cainele se poarta frumos cu rudele tale.

Curs de formare pentru barbati

Tema stagiului: sa devina la fel de inteligent ca o femeie (deci, sa
fie perfect).

Obiectiv pedagogic: Curs de formare care permite barbatilor sa-si
trezeasca acel organ, numit creier, a carui existenta o ignora.

Program: 4 module obligatorii sunt propuse

Modul 1 : BAZELE CURSULUI
1. A invata sa traiasca fara mama sa (2000 ore)
2. Sotia mea nu e mama mea (350 ore)
3. Salariul i-l dau sotiei mele (550 ore)
4. A intelege ca fotbalul e doar un sport, iar Ronaldo e un cretin (500 ore)
5. Sotia mea nu e infirmiera mea
6. Sotia mea nu e bona mea

Modul 2 : VIATA IN DOI
1. A avea copii fara a deveni gelos (50 ore)
2. A inceta sa spun prostii cand sotia mea isi primeste prietenele (500 ore)
3. A invinge sindromul telecomenzii (550 ore)
4. Nu fac pipi pe alaturi. (exercitiu practic insotit de caseta video)
(100 ore)
5. Nu transform baia in piscina municipala atunci cand fac dus...
6. Cum sa ajung la cosul de rufe murdare fara sa ma ratacesc? (500 ore)
7. A sti sa ma imbrac singur, sa-mi aleg singur hainele si sa nu ma
fac ca nu stiu unde este sifonierul (200 ore)

Modul 3 : TIMP LIBER SI DISTRACTII
1. Calcatul in 2 etape :
a) 1 camasa in mai putin de 2 ore
idem pentru celelalte articole (exercitii practice).
2. Menajul... o activitate familiala si valorizanta.
3. Tin minte zilele cand trebuie sa duc gunoiul.
4. Invat pe dinafara definitia cuvantului aspirator = aparat de uz
casnic, care serveste la aspirarea prafului, a deseurilor (pentru a
castiga timp, urmaresc Nivelul 1 al modulului 4)
5. Stiu sa folosesc un servetel...
6. Stiu sa adun deseurile dupa o sedinta de bricolaj...
7. Imi revizuiesc limba romana : femininul de la "asezat in fata
televizorului" nu este "in picioare in fata aragazului"

Modul 4 : CURS DE BUCATARIE
Nivel 1 (incepator) : Aparatele de uz casnic- nu musca
Nivel 2 (avansat) : Prima mea supa instant fara a evapora apa.
(exercitii practice : fierberea apei inainte de a adauga spaghetele)
Nivel 3 (expert) : Facutul cafelei, fara a uita nici apa, nici
cafeaua, si fara a utiliza ness-ul, care este incompatibil cu filtrul
de cafea.
Nivel 4 (best off) : A sti sa servesc cafeaua, fara a o varsa

Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei.

| Diav0la a răspuns:

35 de motive pentru care o femeie prefera sa fie singura decat in compania unui barbat

1. Nu trebuie sa dai explicatii nimanui pentru cat ai cheltuit la cumparaturi.
2. Nu trebuie sa strangi dupa nimeni in fiecare zi. Daca e dezordine, este doar din cauza ta.
3. Poti sa te bucuri ore intregi de o baie cu multa spuma, fara sa te deranjeze cineva.
4. Nu trebuie sa imparti telecomanda cu nimeni.
5. Nu trebuie sa te grabesti sa ajungi acasa pentru ca trebuie sa gatesti.
6. Nu trebuie sa speli sosete si nici sa strangi pantofi la 6 dimineata din mijlocul sufrageriei.
7. Nu trebuie sa cumperi felicitari sau sa scrii scrisori penibile de Sfantul Valentin.
8. Nu trebuie sa ceri parerea nimanui atunci cand te imbraci.
9. Poti sta in fata oglinzii cat doresti.
10. Nu trebuie sa te prefaci ca te simti bine alaturi de familia lui.
11. Nu iti cere nimeni socoteala pentru ca ai iesit cu prietenele si te-ai intors la 6 dimineata din club.
12. Nu trebuie sa imparti patul cu nimeni.
13. Nu trebuie sa te trezesti la 6 dimineata sa pregatesti micul dejun.
14. Nu te obliga nimeni sa iesi in oras daca nu vrei.
15. Nu auzi pe nimeni sforaind noaptea.
16. Nu ai parte de scene de gelozie doar pentru ca cineva s-a uitat la tine.
17. Poti sa iesi cu cati barbati vrei, cand vrei si unde vrei.
18. Poti merge la shopping si poti sta jumatate de zi, fara sa fie nevoie sa te grabesti sa ajungi acasa.
19. Iti poti comanda de mancare ce doresti, la orice ora din noapte.
20. Poti merge la sala de cate ori pe saptamana vrei.
21. Poti asculta ce muzica iti place, indiferent de ora.
22. Poti naviga pe Internet ore intregi, fara sa fie nevoie sa cedezi locul altcuiva la calculator.
23. Poti sta toata noaptea de vorba la telefon cu prietenii fara sa dai explicatii.
24. Poti sta cu prietenii pana dimineata, fara sa fie necesar sa ii dai afara la 12 din casa, doar pentru ca cineva este obosit.
25. Poti merge la culcare indiferent de ora, nu doar in momentul in care s-a terminat filmul sau meciul de fotbal.
26. Nu trebuie sa suporti seri cu prietenii lui, in care se aduna sa se uite la meci.
27. Poti tine toata noaptea veioza aprinsa si radioul in acelasi timp.
28. Nu te critica nimeni pentru ca nu esti atenta in trafic si ai trecut pe galben.
29. Sifonierul iti apartine in totalitate.
30. Poti bea vin si poti manca inghetata stand cu picioarele pe masa in fata televizorului.
31. Nu trebuie sa iti justifici comportamentul in fata nimanui.
32. Nu trebuie sa te uiti de 10 ori la "Razboiul Stelelor".
33. Nu trebuie sa verifici baia de cate ori ai musafiri.
34. Nu te enervezi ca uita ziua ta de nastere.
35. Nu trebuie sa te prefaci ca ai orgasm!

| Diav0la a răspuns:

Cum se defineste un barbat inteligent, sensibil si frumos? Homosexual.

Ce trebuie sa faca o femeie cand sotul alearga in zig-zag in gradina? Sa continue sa traga.

Barbatii sunt proba ca reincarnarea exista… Nu se poate fi atat de «dus» intr-o singura viata.

Cateva cercetatoare au descoperit de ce Moise a pribegit 40 de ani in desert impreuna cu poporul lui Israel: Un barbat
adevarat nu cere niciodata indicatii.

Ce este un barbat cu un IQ=50? Un barbat binecuvantat de zei!

Cele 3 crize majore din viata unui barbat:
1. Pierderea sotiei.
2. Pierderea locului de munca.
3. O zgaraietura pe caroseria masinii.

Cum sa va dati seama ca sotul dumneavoastra a murit? Aveti controlul telecomenzii…

Ce au in comun un barbat si un serial de televiziune? Cand incepe sa devina interesant, trebuie sa astepti urmatoarea intalnire.

De ce psihanaliza dureaza mai putin pentru un barbat? Nu e necesara reintoarcerea la copilarie.

De ce atat de multe femei simuleaza orgasmul? Pentru ca atat de multi barbati simuleaza preludiul…

Ce anume face mai multa placere unui barbat decat o incredibila prestare sexuala? Prietenii care il cred.

De ce Dumnezeu a creat femeile frumoase si proaste? Frumoase pentru ca barbatii sa le iubeasca si proaste pentru ca ele sa poata iubi barbatii.

De ce barbatii poarta cravata? Pentru ca arata mai putin ridicola decat o zgarda.

De ce barbatii stiu sa fluiere mai bine decat femeile? Pentru ca au un creier de pasarica.

Ce diferenta este intre o pisica si un barbat? Nici una, ambii sunt ingroziti de aspirator.

| Diav0la a răspuns:

Doi soti se opresc in statia de taxiuri. Sotia il intreaba pe soferul de taxi:

- Pana in centru, la Universitate, cat m-ar costa?

- 10 lei.

- Si daca il luam si pe sotul meu cu noi, atunci cat m-ar costa?

- Tot atat.

La care femeia, uitandu-se la sotul sau cu o umbra de dispret:

- Vezi, ti-am spus mereu ca nu valorezi nimic!

| Diav0la a răspuns:

No bun ...sa revin ...Fiti seriosi acum, gata cu rasul! Realitatea este ca noi fara voi nu prea putem, cum nici voi fara noi (exceptie facand cazurile de lesbianism si homosexualitate ). Asa cum suntem, la un moment dat fiecare isi gaseste petecul care sa completeze sacul ...alta data suntem supusi unei cautari vesnice... Cat priveste colacul de la veceu, nu-l ridicati, da macar aveti bunul simt sa recunoasteti cand vine vremea ca nu mai aveti forta necesara sa tintiti interiorul veceului si prostata va face figura sa dati pe langa ...macar daca nu il ridicati puneti mana pe produsele de igienizare si curatati la locul faptei ca doara nu sunteti caini sa va marcati teriroriul. Altfel la ce bun sa mai folosesti veceul cand te poti usura in ghiveciul cu flori sau oriunde in alta parte...

| alexandra_1780 a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea numai ca atunci cand e prins sa fie capabil sa-si asume faptele...sex in trei(poate nu e e mine)nu stiu ca inca nu am probat si nici nu sunt curioasa...

| DjCriss a răspuns:

E de ras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu suntem aici numai sa va facem voua pe plac. Trebuie sa ne gandim si la dorintele noastre, ce ne place noua si ce nu ne place. Nici barbatului poate nu ii plac anumite chestii, in pat, si nu le face si nici nu il ameninta femeia ca se duce la altul care le accepta sau ca il paraseste daca nu o face. Sa gandim rational.
Si ultima chestie, nu ridica tu capacul ca tu vei spala veceul.
Barbatii de obicei sunt egoisti, exemplul esti tu cand afirmi ca barbatii ne inseala pentru binele noastru, al femeilor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Nu este nevoie de ajutoare ca sa-ti implinesti satisfactiile trupesti si mentale!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@elena, ma faci sa rad si sa cred ca nu mi-ai urmarit activitatea pe site. nu e vina ta, ci a farmecului meu care nu te impresioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zbenguici, e a treia oara cand nu vrei sau te faci ca nu intelegi ceea ce scriu. Oare de ce?