| Mayar a întrebat:

Mai, baieti, ce parere aveti? E adevarat macar ceva de-aici? >>> http://bravonet.ro/......015/01/22/

=))

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Unele sfaturi sunt chiar inteligente. Personal am trecut prin mai multe despartiri si pot sa afirm ca cel mai mult conteaza motivul nu modul. Pot afirma ca in general despartirile au fost amiabile si am ramas chiar buni prieteni. Depinde dupa ce principii se conduc si comporta cei doi parteneri, libertine sau conservatorare refractaer la ceea ce este nou, modern.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adevarul e ca fiecare se exprima diferit si in situatia asta, pana acuma doar eu am incheiat relati inca nu mia adio nici una, nu stiu de ce cica 70% din fete face asa ceva o avea si eu feminitate in mine mai multa

| T0T a răspuns:

Nici nu am citit prea mult. Oricum fata cu stil clasic care imi mai raspunde la intrebari, daca acel baiat isi iubeste partenera va durea la fel de mult.

| LoveSleep a răspuns:

Hai să fim serioși.
Recunoaște că aia cu "Meriți ceva mai bun" rămâne în top.

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Idem ca si la intrebarea cealalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corbula are dreptate. mai mult conteaza motivul decat modul. daca iti zice "boule pleaca" sau "iubi ia-ti catrafusele si cara-te" e tot una. nu conteaza cum o zici, mai mult conteaza de ce.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Da si nu, depinde cum o iei. Eu as spune ca e adevarata faza cu barfa. De restul nu sunt sigur.