| RAY a întrebat:

Mai baieti si fete, cam care sunt gandurile pacatoase cand va masturbati?

12 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai de ce ar fi ganduri pacatoase?! Gandurile sunt la ceva ce ne excita, fiecare cu chestia lui, si la aia ne gandim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Se poate păcătui și cu gândul, dragă Mosotti.

"Dar Eu vă spun că oricine se uită la o femeie ca s-o poftească a și preacurvit cu ea în inima lui." - Matei 5:28

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca si cu gandu pacatuim si e la fel, asa mai bine pacatuim cu fapta.
Aaaaa, deci sa nu preacurvim, deci nu prea mult, dar asa cu 10 avem voie, sa nu fie de la 11 in sus, haha.

Dar in acelasi timp nu se sesizeaza ca e contrar naturii umane care zice ca barbatu e masina de f, rolul lui asta este, de aia are testo f sus, tocmai sa fac asta, sa f cat mai multe.
Deci daca te iei dupa contradictia asta, reiese ca ce zic aia e aiureala si contrazice realitatea.

| LoveSleep a răspuns:

Ma gandesc ca daca ma prinde mama si de data asta, nu mai pot sa-i spun ca ma cautam de puncte negre.

| Lukasssz a răspuns:

Ma gandesc la fata lui Angelina Jolie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă imaginez "păcătuind" cu Răducu Filipescu Năstase aka "Felipe" dar ce să vezi? Mă trezesc brusc la realitate și realizez că trebuie să mă curăț de păcate.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si unde zice ca masturbarea e un pacat, si daca zice undeva, care e logica? Pe ce baza a zis asta, cum argumenteaza ca ar fi un pacat.
Pai hai sa gandim si noi, nu doar sa preluam fara sa gandim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Eram ironică. Glumeam.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, asa da. Nu de alta dar religia zice ca e pacat, si nu am inteles de ce zice asa, de aia am zis ca nu oi fi glumit, ca destui invoca religia.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Poți cu face sex cu alți dotați

| StefanIlAreMare a răspuns:

Ce mare e Stefan

| iVlad27 a răspuns:

Oare am scos cartofii din cuptor?