| RAY a întrebat:

Mai baieti voi ati auzit de virtual sex pov? Ati incercat asa ceva?

Nu este doar o forma de masturbare, cica un fel de sex virtual.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai o papusa nu ai sex in viata. Utilizatorii sustin ca e aceeasi senzatie actul sexual cu o papusa ca si cum ar fi cu o femeie.

| RAY explică (pentru mgtow):

Eu cred in VR mai mult, dar inca nu avem tehnologia necesara

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Ma asteptam sa zici asta

| RAY explică (pentru mgtow):

Cand ai timp vezi acest film https://www.youtube.com/watch?v=XM0xWpBYlNM

e un film foarte impresionat

| Emazio a răspuns:

Cum ajungi la erecție in chestia asta? Cu mana ta sau prin penetrarea unui vagin/anus, sau blowjob?

| RAY explică (pentru Emazio):

E o simulare a unui act sexual oameni buni

| Emazio a răspuns (pentru RAY):

Deci practic ma masturbez, dar in cap imi imaginez o partida de sex. Cand stau pe camera cu una si incep sa ii spun aleia ce i-aș face sie a incepe sa se mangaie apoi eu ma excit si ma masturbez nu e acelasi lucru cu ce spui si tu?
Eu cred ca sex e doar cand te poti atinge cu un partener real, nu vand îți imaginezi niste atingeri.

| RAY explică (pentru Emazio):

Nu ma intereseaza asta, nimeni nu mi-a raspuns corect la intrebare, eu vream o parere cei care o practica atat

| RoCkKiD a răspuns:

Acum cativa ani filmele porno erau sex virtual, acum VR.da stiu, am evoluat mult de la desene pe pereti dar toti acelasi lucru e..denumirea poate fi oricare.

| RAY explică (pentru RoCkKiD):

Pe mine nu ma intereseaza asta, eu am intrebat ce parere aveti despre asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deoarece nu are categorically care sa-mi satisfaca placerile perverse.

Adica tu de ce te uiti la porne? nu pentru ca vrei sa vezi ce nu poti face vreodata in realitate?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Personal mi se pare mai real, adica e o interactiune umana cat de cat, asa daca vezi doar un act sexual sau o masturbare a unei fete e ceva robotic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ah eu credeam ca zici de VR

Da, ai dreptate

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu am s10 man

| Delcatty a răspuns:

"nu este doar o forma de masturbare". Ba da, este, dar culmea, asta e faza: sa te faca sa te simti de parca e sex real. Asta face filmul respectiv reusit.
Si sunt femeie, stiu ca intrebarea este destinata barbatilor, dar asta nu inseamna ca nu pot intelege unele chestii.winking

| RAY explică (pentru Delcatty):

Nu ai inteles contextul intrebari eu ma refeream la faptul ca aia nu doar se masturbeaza si stimuleaza un act sexual

| Delcatty a răspuns (pentru RAY):

Da, dar pentru tine ca urmaritor este masturbare.

| RAY explică (pentru Delcatty):

Eu cred ca va batut soarele in cap pe toti

| RPA09 a răspuns:

Sexul este FIZIC INTRE DOUĂ PERSOANE TANGIBILE UNA PENTRU CEALALTĂ. E că și cum ai spune că laba nu este masturbare, ci sex imaginar.

| RAY explică (pentru RPA09):

Ce legatura are ras tau cu intrebarea?

| RPA09 a răspuns (pentru RAY):

Are legătură cu aberația de după întrebare. Vrei sa te masturbezi? Ok, nu ești singurul care o face, dar nu incepe cu aberații "pov nu e masturbare". Sexul, virtual, imaginar, la telefon șamd, este echivalentul masturbării. Vrei sex adevărat, să fie cu o persoana tangibilă.