| anonim_4396 a întrebat:

Mai devreme putin m-a sunat o prietena de-a mea sa imi spuna ca azi a vorbit cu fostul meu prieten.Mi-a zis ca a vorbit cu el ca sa se impace cu mine dar nu se intelegea cu el pentru ca o tinea pe a lui si nu vroia sa inteleaga nimic din ce spunea ea, si plus de asta i-a spus sa il lase in pace ...si ea atunci i-a spus ca eu inca mai tin la el si el nu a spus nimic si a plecat.
Oare de ce credeti ca fostul meu prieten nu a mai spus nimic si a plecat cand prietena mea i-a spus ca eu inca mai tin la el?sad

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A considerat ca nu mai are rost discutia cu ea si cred ca el inca tine la tine chiar daca e orgolios si nu recunoaste

| Ando1dul a răspuns:

Lasa trecutul priveste inainte

| Ame25 a răspuns:

Pentru ca nu vrea sa mai fiti impreuna, nu te mai place

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca el te iubeste, dar nu stie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca e un fost acum
si nu mai e interesat. s-a terminat

| Catalina34 a răspuns:

O sa isi dea seama mai tarziu ca a gresit.fac multi baieti asta...dar tu priveste inainte sau fa pe indiferenta. functioneaza cel mai binehappy

| mihaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca nu merita de tine poate nu este bun pentru tine cel mai bine ar fi sa il uiti sau sa il lasi pe el sa te caute... experienta!