| anonim_4396 a întrebat:

Mai este vreo sansa sa cresc in picioare, adica se le lungesc, si sa cresc in inaltime? am 17 ani si 4 luni si o inaltime de 1.74 Vreau sa fac macar 1, 76. 1.77.

Parintii mei au 1.82 tatal si 1.53 mama

Dati-mi niste video-uri cu exercitii pe care sa le practic
Funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legătură are intrebarea ta cu aceasta categorie?

| Kira5854 a răspuns (pentru darrio2007):

Poate vrea sa mai creasca pentru anumit tip de filme(oamenii pot avea fetisuri ciodate)...atunci are o legaturalaughing

| Darbuka_Andy_1905 a răspuns (pentru Kira5854):

Voi femeile din ziua de azi, aveti gandu doar la prostii, nu stiti nimic altceva. in afara de sex happy

| Kira5854 a răspuns (pentru Darbuka_Andy_1905):

Am vrea noi sa nu avem niciun stres, sa nu stim nimic altceva, prietene... daca fac o gluma, nu inseamna ca sunt asa tot timpul laughing
P.S: Ma refeream la faptul ca intrebarea ta legata de picioare, a fost pusa la categoria dragoste si sexlaughing
Deci incercam sa gasesc legatura intre intrebarea ta si categoria

| NH4OH a răspuns:

Nu există exerciții pentru creștere. Poate dacă făceai baschet sau înnot.
Tatăl tău e destul de înalt, ai șanse mari să mai crești. Oricum, ce mai contează 2-3 cm. happy