| RobertG101 a întrebat:

Mai exista baieti/barbati ce prefera fete virgine?

29 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Imi este egal, dar fete serioase mai exista in Romania?

| Emilian65 a răspuns:

Poate, mai exista si asemenea barbati/baieti.

| OldSoul a răspuns:

Da, nu, nu stiu, nu e un criteriu definitiv.
Exista si avantaje si dezavantaje.
Acum depinde de persoana in cauza si de cum pui problema.

Daca e virgina stii ca nu a fost altul inaintea ta si ca nu a profitat de ea, si desigur, stii ca nu s-a culcat cu jumate de oras laughing
Dezavantajul e ca in cazul in care se ajunge la a intemeia o familie, ea neavand cu cine sa te compare la acest capitol exista posibilitatea sa fie tentata sa te insele in viitor din curiozitate.

Oricum daca iti place de o fata, trebuie sa ai ceva probleme sa renunti la ea, pentru ca nu e sau pentru ca e virgina, bine, exceptand cazul in care voi erati in relatie si ea si-a pierdut virginitatea cu altul in timpul ala rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns (pentru RobertG101):

Daca tie iti place singuratatea, aia e, norocul tau

| Sofer a răspuns:

Nu e o regula asta in a prefera sa fie virgina sau nu. Dar cine nu si-ar dori o fata virgina?

| minrest a răspuns:

De fapt, toti barbatii prefera fetele virgine. Fetele nu pornesc nicidata de la ideea ca prima relatie va fi trecatoare, iar baietii intodeauna le fac sa creada ca vor ramane cu ele. Nu e nici un motiv de mandrie ca te-au pacalit cativa baieti in serie. Chiar femeile prefera sa aiba un singur partener.

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns:

Sincer prefer una virgina decat una dezvirginata. happy Nu imi place sa traiesc cu gandul ala ca s-a mai daruit unui baiat inainte. Gen. mi-ar tot veni in cap diferite secvente de la acea noapte si sincer nu as suporta.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Nemessys):

Lol laughing atunci când sunteţi voi virgini să aveţi pretenţia asta. N-ai suporta gândul că ăla de dinainte a satisfacut-o mai bine decât eşti tu în stare.

| Nemessys a răspuns (pentru Necunoscut112):

Daca tu asta crezi... Dar poate a fost naiba si a cazut in plasa lui happy si poate regreta acea noapte. Poate a profitat de ea. Te-ai gandit la asta?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Nemessys):

Aşa, şi? Dacă faci sex cu o persoană nepotrivită la un moment dat trebuie să fii marginalizata ca femeie? Sau dacă i-a plăcut te împaci mai bine cu ideea? laughing Voi aveţi impresia că suntem obiecte şi musai trebuie' să fim "noi"? Pe mine mă doare fix undeva cu cine a făcut sex iubitul meu înainte de mine, atât timp cât e sănătos şi aşa ar trebui să vadă lucrurile şi bărbaţii. Parcă ne-am emancipat şi vrem egalitate între sexe, vrem ca femeile să muncească şi ele, nu să fie simple obiecte casnice.

| Nemessys a răspuns (pentru Necunoscut112):

Imi place sa vad un raspuns ca asta dar nu inteleg de unde stii tu atat de multe despre mine dintr-un simplu raspuns? happy

| JustMeForever3 a răspuns (pentru Nemessys):

Dar tu mai esti virgin?

| Nemessys a răspuns (pentru JustMeForever3):

Da.

| vocea a răspuns:

Faptul ca este virgina nu garanteaza ca este femeia potrivita, poate fi virgina si apoi sa devina curva, fiindca doar o data e virgina.
Dar orice barbat si-ar dori o virgina.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu îţi alegi femeia în funcţie de asta, doar dacă nu eşti un frustrat complexat.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Bai băieţi, voi vă alegeţi femeia pentru păsărica sau pentru că sunt frumoase, inteligente, cuminţi, amuzante, independente, muncitoare sau mai ştiu eu ce calităţi ar trebui să apreciaţi voi? Dacă o fată e virgină devine brusc mai mişto? Dacă nu e virgină nu înseamnă că a profitat cineva de ea, ci în general însemană că a avut momente de plăcere cu altcineva, că plecăm de premisa că nu toate femeile care şi-au început viaţa sexuală au fost constrânse /violate. Aşadar trebuie să fii foarte frustrat să fii invidios că iubita ta, care nu e obiect, a cunosut plăcerea în trecut, aşa ca tine. Dacă vă ţine, faceţi în aşa fel încât să determinaţi o femeie care a mai avut alţi parteneri să vă vadă pe voi ca dragostea vieţii lor. Ştiu, e greu, preferaţi să nu aibă termen de comparaţie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Unde pun eu gura nu vreau să fi pus altul ****".
Mai există bărbați/ băieți ce preferă fete virgine, dar fetele virgine sunt exemplare rare pe cale de dispariție.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RobertG101):

O femeie/ fată nu trebuie aleasă după niște criteri, un șablon. Nu-ți alegi un animal. N-are importanță dacă mai este sau nu virgină. Contează să fie chimie și atracție fizică între ei.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RobertG101):

Probabil n-ai încredere în tine suficientă. Vei face (in)voluntar o comparație între tine și fostul ei, întrebându-te care este mai bun. O iei așa cum este. N-ai nevoie de motive să iubești/ placi pe cineva. Nu trebuie să aibă un caracter corespunzător cerințelor și nevoilor tale, pentru a o iubii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista ratati care vor virgine doar ca sa nu aiba aia cu cine sa il compare.

| Bernardus a răspuns:

Ba, barbatii prefera fetele virgine, dar nu mai e asa o nebunie cum era in trecut. Adica chiar daca prefer o fata virgina, nu am o problema daca nu e virgina

| Stounos a răspuns:

Mari mici late groase sau uscate bajeti vad *** le *** pe toate