| Absinth a întrebat:

Mai exista baieti virgini la 24 ani? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Da! eu am un amic care are 23 de ani si e virgin happy

parerea mea despre baietii virgini este una buna! happy adica as deduce ca sunt mai sentimentali sau inca nu au gasit persoana caruia sa ii ofere virginitatea! happy

bafta!

16 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

In toata lumea, cu siguranta.
Probabil sunt cativa si in Romania.

| elena a răspuns:

Daca esti unul dintre ei, nu stiu ce sa-ti zic, dar eu cred ca nu exista, doar daca Doamne fereste are vreun handicap...

| BubuLina999 a răspuns:

Da .

| Ionutzz97 a răspuns:

Da normal

| PhaseMorphXR a răspuns:

Sunt mult mai multi decat s-ar crede... exista si la 21 si la 24 si la 26 si la 30 si la 54...

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Sa-nteleg ca tu esti unul dintre ei happy
Da, normal ca mai exista.
Vezi sa nu mori baiat batran=)(vorba vine.)

| aisha01eu a răspuns:

Sunt cei cu religia, cu mentalitatea asta si cei cu handicap. Deci da.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am 29 de ani și sunt virgin.

Motivul este următorul:

Din septembrie 2020 încoace lucrez într-o fabrică dar am doar 1550 RON salariu lunar.

Cu salariul acesta abia îmi permit să trăiesc de la lună la lună și să plătesc facturile.

Eu unul m-am resemnat deja și încerc să fac tot posibilul să țin de acest serviciu deoarece viața de unul singur este foarte grea.

| raul_7584 a răspuns:

Iti spun eu sigur ca la tara poate nici acolo

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru raul_7584):

Eu am 29 de ani și sunt virgin, deci te înșeli...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare numai cei cu handicap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dahappymai existha ktzivatonguedar acestia parerea mea au fost cam rushinoshi s faca sex. tuturor baietzilor le vin poftele sh rar vezi p unu' cand s abtzine s nu o faca atata timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti virgin, ai grija. Nu e foarte sanatos la varsta asta. Nu ma refer doar la faptul ca te poate afecta psihic, nu e sanatos nici din punct de vedere fizic. Nu vei putea intretine un raport sexual normal din cauza ca nu vei putea decalota. Astfel, vei avea nevoie de o circumcizie.

Răspuns utilizator avertizat
| princesyta a răspuns:

Da, evident, mai exista destui baieti virgini la varsta respectiva

| unknown_2018 a răspuns:

Raspuns la intrebarea ta da inca exista eu sunt unu dintre ei, si e nasol de situtie. Utilizatoru respectiv zice "aisha01eu a răspuns:
Sunt cei cu religia, cu mentalitatea asta si cei cu handicap. Deci da.", trebuie sa il contrazic nu sunt cei cu religia sa stii eu unu nu sunt religios si nici hadicap nu am, problema ii ca se poate ajunge din multe alte cauze nu exista anturaj si toate astea, cel putin eu nu am avut un anturaj, anturaju meu a fost calculatorul sunt unu din aia care ii numiti tocilari laughing intr-un fel regret dar pe alta parte nu regret, pentru ca am invatat multe si tot ce am invatat m-a ajutat sa imi fac o firma.