| maf a întrebat:

Mai exista fete care doresc dragoste, iubire si relatie de durata? sad.

45 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

laughing)Dar Când vreodată au existat astfel de fete? Poate in urma cu o suta de ani! Dar şi atunci fetele erau pretenţioase!laughingAşa ca dacă nu ai ce sa le oferi decat dragoste si iubire îţi doresc Vise plăcute in continuare!laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au murit

| 20thoughts a răspuns:

Buna,Eu cunoc multe fete care sunt asa.Cum as fi eu.Deci da, exista.
Craciun fericit! happy

| maf explică (pentru 20thoughts):

DA? as vrea sa te cunosc, poti sa-mi lasi un id te rog?

| 20thoughts a răspuns (pentru maf):

Buna,
Scuze,dar am 12 ani si nu pot sa il dau big grin
Pa happy

| vladdd16 a răspuns:

Nu mai cauta frate, pierzi timpul...happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

DA,dar tu oferi ceea ce ai dori?

| LolaLollita a răspuns:

Cred ca fetele/domnisoarele care s-au maturizat cat de cat isi doresc o relatie serioasa si iubire, nu "relatii" de o noapte si distractii cu toti baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista.ce-i drept multe nu foarte dragute.De obicei astea mai frumoase isi iau lumea in cap.dar sti ce? pe mine ma intereseaza sa ma inteleg bine cu o persoana si sa fie o iubire sincera la mijloc.Cu ce ma incalzeste la suflet ca sunt impreuna cu miss Romania si ea sa fie o zdreanta? Cu nimic! Inca sunt in cautare cred ca de un an, doi dupa o fata de genul. Sper sa am noroc in 2013!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar baieti care doresc dragoste, iubire si o relatie de lunga durata exista?

| blueheart a răspuns:

Hei! Intrebarea ar fi trebuit sa sune despre persoane in general, nu despre fete. Si sunt astfel de persoane care isi doresc o relatie speciala, bazata pe iubire, pe incredere si respect. Doar ca nu isi aleg persoana potrivita pentru aceasta relatie. De aceea suntem dezamagiti. Pentru ca nu stim sa ne alegem exact persoana potrivita, cea care sa ne completeze.
Craciun Fericit! happy

| LittleShyDevil a răspuns:

Eu zic ca da. Exista fete care vor sa fie iubite, imposibil sa nu fie si care chiar doresc relatii frumoase bazate pe prietenie si dragoste, care sa fie si de lunga durata.Deci,cauta nu sunt greu de gasit! big grin Bafta!

| caterinasmile a răspuns:

Cred ca la fel ca multi baieti pui aceasta intrebare exact cum o pun foarte multe fete despre baieti " Mai sunt baieti care doresc dragoste, iubire si relatie de durata?''
Ei raspunsul este DA! Sunt si fete si baieti care vor dragoste etc.
Aici depinde de persoana cu care esti, de compatibilitatea pe care o ai cu ea si multe altele. Acum vremurile s'au schimbat. E multa rautate in jur. Multi baieti cauta doar sex iar fetele sa profite.
Din experienta prietenelor mele pot sa-ti spun ca ele suferind o data dupa un "specimen " de baiat pe care l'au iubit foarte mult, au prins ura iar dupa cautau doar relatii de scurta durata, nu le pasa de sentimente, se plictiseau usor chiar si de baietii care meritau dragoste adevarate cat mai multa.
E trist. Eu si prietenul meu avem o poveste mai compilcata dar ne iubim cu adevarat si facem tot posibilul ca relatia sa tina si sa fie cat mai frumosa.
Succes! Craciun fericit!

| dgeko a răspuns:

Fetele mai intai vor sa-si traiasca viata (sa nu piarda nimic) dupa care se gandesc la o relatie serioasa si de lunga durata.

| HDSeer a răspuns:

Da.Dar depinde de baiat daca vrea doar sex atunci fata e intimidata sau dimpotriva nemultumita.
Intr-o relatie baiatul se comporta frumos, gingas, tandru si amabil cu "iubirea" lui.In plus fata se lasa cucerita de baiat e logic,sunt baiat si imi convine sa fac eu primul paseu sa initiez primul sarut, eu sa-i fac cadouri, eu sa-i duc curte, eu so iubesc si EU S-O APAR, daca intr-adevar merita.
funda?

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Foarte bine zis! happy

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Many thx.This Is How I Show My Love.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Yeah,yeahlaughing You know it and we also know itlaughing tongue

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Domination defeat sad

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Why? sad

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

"Ah, ma petite chou-fleur."

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

laughing laughing

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

"Ze sound of progress, my friend! "
:X happy

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Yes, my friend happyI couldn't have said it better!

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Facem flood aici laughing))
Apropo cati ani ai? si asta e fotografia ta? laughing

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Ai dreptate laughing 17 ani si as vrea eu laughing) Imi pare binetongue

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Io am 16 )))) si as vrea eu sa fiu pe poza mea dar sunt ce a ce reprezintwinking
Victor
Imi pare bine la fel )

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Aawwwww vreau si eu o pisica:))) Facem chat aici:))

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Numi pasa sunt cuprins de vraja unei fete happy
Deci facem flood TRO-LO-LO )))
Ce tine de pisica eu vreau doar ca sun la casa pe pamant si am 4 caini frumooosiii laughing)

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Oh,what a gentleman you are! tongue

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Mda imi plac temele pe care le abordezi in plus raspunsuri frumoase.+ Muzica frumoasa.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

laughing Ma spionezi? laughing Multumesc! happy

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Daca erai o prajitura te mancam....YUM YUM laughing
:laughing

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Vezi ca te ingrasilaughing tongue

| HDSeer a răspuns:

Add,me to friends laughing)

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Ti-am dat accept, ai primit?

| HDSeer a răspuns (pentru LittleShyDevil):

DA,dar tot nu-ti pot da mesaje sad
Ma simt legat happy

| LittleShyDevil a răspuns (pentru HDSeer):

Am observat, nici eu nu pot!

| lavinutsa a răspuns:

Da existawinking

| CristianAnonymous a răspuns:

Stai linistit frate ca sunt inca fete care vor o relatie de lunga durata dar toate la timpul lor, in timp iti va veni fata perfecta happy.
Bafta.

| xBELLAx a răspuns:

Exista foarte multe, doar ca nu stiti voi unde sa le cautati oh go on

| Stonely a răspuns:

Exista dar sunt 1 la milion.Nu stiu de ce toate fetele din ziua de azi sunt asa cum sunt.Dece vor numa banutii si un furtun de 2 metri.Chiar nu imi dau seama.

| UrsuletssDePlus a răspuns:

Mai exista dar rar se gasesc

| MMaria98 a răspuns:

Da! exista...dar se gasesc greu!