| kossmynet a întrebat:

Mai exista oare vreo tipa dispusă la o relație extra,in care amândoi au relații serioase, dar sa și-o mai traga din când în când?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Relatie cu beneficii si curvie. Ai grija ce-ti doresti pentru ca s-ar putea sa nu-ti placa ceea ce va sa fie. Cand pierzi ceea ce ai, si simti valoarea a ceea ce ai pierdut dupa ce s-a intamplat asta, doare cu spume. Eu zic sa te mai gandesti.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu patesti si tu la fel cu cea cu care vei avea o relatie. Si nu va fi placut pentru tine.

| Frank51 a răspuns:

Phwahahahaha, numai din astea mai sunt laughing

| Hammurabi a răspuns:

Probabil există.
Dar de ce te-ai complica într-o chestie de genul ăsta, care e cea mai nasoală posibilă?

| SG1995 a răspuns:

Depinde de persoană. Există și Ro persoane cu stil de viață mai libertin.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Tu nu ai inteles un lucru si n-o sa-l intelegi in veci. Ideea acestui site este de a ajuta, nu de a jignii

| ForeverAlone97 a răspuns:

O opinie ti-o poti exprima civilizat, sa stii