| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista pe acest glob pamantesc... o fata care sa fie normala. Adica : Sa nu-si pozeze fundul, sa nu faca topuri ( panarama ) si sa nu fie atrasa de baieti cu tot felul de frizuri, telefoane smechere laughing haine, etc? O fata simpla, normala? Si mai ales, din Bucuresti? laughing big grin

32 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Bineinteles!
Eu cred ca telecomunicatiile si tehnologia din ziua de azi ucide toata treaba. Sunt si fete cuminti, sunt si fete care adora sa le vorbesti decat sa le trimiti un mesaj pe fb: "ce faci?"
Si da, poate sunt una dintre ele...
Restul, doresc sa fie exact ca modelul promovat de societate: " PITIPOANCE", in traducere sa fie obiectul de colectie al unui smecher, care sa le asigure masina luxoasa, tunarea persoanei in cauza si un trai lipsit de munca si plin de placeri.
In momentul in care te incadrezi aici, poti avea langa tine o fata, daca nu, ori e una foarte nasoala, ori prostuta si timida, ori foarte saraca.

| AtateaConditii a răspuns:

Pai daca tu esti din Rusia degeaba...laughing

| BiuL a răspuns:

O fata normala care sa fie asa? Eu cunosc nu doar una ci multe! Nu stiu in ce anturaje te invarti tu dar eu nu am nici o poza la fund si nu am fost nicidoata cu un baiat bogat si am multe prietene exact la fel deci problema e la tine nu la fete...lasa pitipoancele si manelistele, cauta si tu fete care sa mai mearga si pe la scoala.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

thinking
Coane, eu iti zic ca mai exista.
Da, sunt multe pitipoance pe lumea asta, asa cum sunt si multi cocalari, dar fiecare dintre noi e "in felul sau", nu te astepta sa gasesti numai persoane care iti plac tie.

Da, acum asta se promoveaza si iese in relief. Asta e, viata merge inainte.

Am fost putin cam "off" la intrebarea ta. In Bucuresti nu cunosc asa multe persoane, dar avand in vedere ca exista cate putin din fiecare categorie, din fiecare tipologie, nu vad de ce nu ar fi si din cea cautata de tine.

Daca vine la tine, o tipa de 100+ kg, dar care e asa cum vrei tu (din punct de vedere al gandirii si al sufletului), esti dispus sa ai o relatie cu ea?

| bogz a răspuns:

Cred ca da mai sunt alea atrase de masini scumpe.

| neutrino a răspuns:

Dupa cum pui tu problema, o fata este normala daca te place pe tine si daca este din marea noastra capitala. Asa ceva greu vei gasi, iar atunci cand vei gasi trebuie sa-ti pui un mare semn de intrebare.

| Duucu a răspuns:

Pe pamant exista, pe internet nu.

| vocea a răspuns:

Grea intrebare, in mod normal ar trebui sa existe pentru ca nu sunt toate la fel, dar si eu tot ca tine nu am vazut, ma anunti si pe mine daca vezi vezi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, la manastire laughing)

| sweetangels a răspuns:

Dar baieti care sa nu se uite dupa 'panarame' exista?(cine se aseamana se aduna, asa se zice). Si fetele astea au fost normale la inceput, pana au dat de prosti care le-au schimbat. Daca cumva esti la fel ca majoritatea, n-are rost sa cauti o fata 'normala', cu siguranta n-ai stii s-o apreciezi si nu vei face decat s-o dezamagesti...

| AnnaBebitza a răspuns (pentru sweetangels):

Exact....si voi oricum pe alea le apreciati, au vreo 1000 de like-uri pe facebook.

| BiuL a răspuns (pentru sweetangels):

Ai dreptate!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Iar tu crezi ca iti vei gasi dragostea pe un site.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Exista cu siguranta.

| anonim_4396 explică (pentru Dobrin_Maria_1999):

Fetele normale care n-au fb, sunt considerate de catre majoritatea baietilor anormale, pentru ca nu vor sa fie populare!

daca unii colegi de aici, nu intalnesc fete decente, asta nu inseamna ca nu exista, sunt rare si nu fac parte din anturajul unora.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Exista fete normale si unde e pustiu.Hi hi.

| Sărmăluță a răspuns:

Eu sunt o fată normală, doar că sunt din Iași.

| anonim_4396 explică (pentru Sărmăluță):

Iasi ocupa loc fruntas pe tara, este locul unde tatii isi violeaza fiicele, fratii surorile, unchii nepoatele etc. Vezi google si statistici.

| Sărmăluță a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am violat pe nimeni, nici nimeni nu m-a violat, așa că nu mă interesează. Dacă e așa cum spui, nu înseamnă că toată lumea din Iași e la fel.

| biafresh a răspuns:

Mai exista, dar acele fete sunt in general fetele care au primit o educatie acasa. Sau fetele timide. Daca te duci intr-un club ca sa cauti o asemenea fata iti spun ca nu vei gasi, poate doar printr-o minune.

| UnDezaxat a răspuns:

Ai cautat cumva!?

| methodmen a răspuns:

Exista dar trebuie sa cauti, nu cred ca o sa vina ele la tine.

| RaDuk a răspuns:

Normal ca exista si din fericire iubita mea se numara printre ele big grin

| bluestrawberries a răspuns:

Eu. Nu am Facebook sau alt cont pe vreo retea, am doar adresa de mail (pe care o am doar sa primesc chestii importante). De lucruri materiale nu sunt interesata deoarece am tot ce imi doresc.happy Sunt din Bucuresti dar stau in Londra, o sa incep facultatea acolo.happy

| Rusia a răspuns (pentru bluestrawberries):

Bravo tie, frate! Respect! tongue

| ANONIMANONIMI a răspuns:

Buna,da sunt si fete de acest gen dar foarte putine.si mie mi se pare penibil sa postezi poze sa arati cat de panarama esti.mai devreme sau mai tarziu fiecare va primi ceea ce merita.

| GigiDin13 a răspuns:

Legenda spune ca da dar eu nu prea cred toate-s niste tarfe Napoleon avea dreptate

| anonim_4396 explică (pentru GigiDin13):

Napoleon nu poate sa fie un exemplu, cata vreme a fost un criminal nenorocit, daca ai facut istorie, ai fi invatat cati oameni i-a dus sa ucida in Rusia si au murit de frig si foame pe drum abandonati ca niste caini.

| TheVintageReckless a răspuns:

Daca esti destept, le educi tu pe fetele alea de care vorbesti.
si ce sa-ti fac, daca frecventezi rahatul ala de site, unde majoritatea sunt attention wh0res.

| Dilia2606 a răspuns:

Https://ugearsmodels.ro/shop/glob-pamantesc-3d/ Cred ca asta este singurul glob pamantesc unde mai gasesti o fata de genul.

| funditaaaa a răspuns:

Sunt o fata normala si nu ma atraje de loc toate astea dar nu sunt din Bucuresti