| Alex21Me a întrebat:

Mai sunt fete cu footfetish?
Le place cuiva sa fie relaxate cu masaj și săruturi pasionale pe piciorușe?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nuuuuu, categoric nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, @Dalmore, ca tu ziceai ceva

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am auzit de fete cu fetișuri din astea.
Ah, și sunt logodită sad

| Alexandrionelu a răspuns:

Am un vecin care lucrează pe șantier, toată ziua în cizme de cauciuc. A zis ca lui i-ar prinde bine oferta ta, chiar dacă nu e fata.
Ps: poarta 45 laughing

| OctavianSps a răspuns:

Sunt convins ca multor fete le place masajul la picioare dar cam atat. Sa zicem ca poti face ce ai descris tu intr-un eventual preludiu dar nu sa abuzezi ca sa-ti satisfaci tu obsesia pentru ca atunci e grav si vei primi un calcai in bot. Succes.