| Kajun a întrebat:

Mai sunt fete in ziua de azi care apreciază o floare oferită de un băiat? Sau trebuie sa ii oferi ultimul model de iphone?

Răspuns Apreciat de Editori
| RB26DETT a răspuns:

Da, mai sunt, de obicei nu le gasesti in cluburi, baruri sau la chefuri.
Daca iti alegi o fata ce prefera ultimul model de iphone este strict problema ta laughing in primul rand nu stii sa faci alegeri si in al 2-lea rand nu cauti in locul potrivit ori esti grabit sa-ti gasesti cat mai repede pe cineva...
Daca n-ar mai primi atata atentie n-ar mai fi asa materialiste acele fete dupa care baietii isi rup gatul uitandu-se la fundul lor cand trec pe drum.
Inca ceva, daca o iei pentru fund si sani sunt mari sanse sa cam vrea ultimul iphone, o fata o iei pentru ca iti place de ea ca persoana, overall, nu pentru ca doar arata bomba si cam atat...

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Probabil că există.
Cu toate acestea, sunt sătule de smiorcăiții de genul tău.

| Adry05 a răspuns:

Woai ce scârbă mi-e mă de ăștia, auzi și tu, „care mai apreciază o floare", nu frate, toată populația feminină e formată numa din târ.fe întreținute, la fel cum voi sunteți formați numa din afemeiați cocalari. Na, îți place cum te cataloghez și eu fără să am habar de tine și fără să-mi pese că am dat și de destui bărbați care merită tot resepctu? nu mai avea gândirea asta de rahat și poate te bagă în seamă și una de asta „care mai apreciază o floare". sau ieși din cercu tău de pițipoance, mai uită-te și după alea fără acid, fără silicoane, cu niște celulită care mai stă și la librărie, bibliotecă, activități culturare nu numa în mall și „pă centru" și o-i găsi și ce cauți. Dar ai grijă și să ai ceva de oferit, că degeaba o găsești dacă n-ai nimic de oferit

| Wr3nch a răspuns:

Is geniali oameni care cred ca pentru ca unele persoane is materialiste toate or fi la fel. Da sunt destule, cunosc personal cateva laughing

| Sofer a răspuns:

Fete mai sunt. Dar trebuie sa le întâlnești.

| alina2k18 a răspuns:

Eu apreciez ultimul model de Samsungwinking
laughing

| mastadont a răspuns:

Surprinzător dar sunt, încă nu am întâlnit o fată căreia să nu-i placă o floare.

| alexalx1234 a răspuns:

A doua varianta merge mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de pe deal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul model de BMW poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele apreciază o floare... pe pieptul unui miliardar sau pe ultimul model de BMW.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ma sunt. Eu sunt una dintre ele. happy

| millar a răspuns:

Mai sunt baieti care apreciaza fetele asa cum sunt si nu dupa forma corpului?
In ambele cazuri raspunsul este da, acum depinde si ce fete ai intalnit.
Sincer eu am 18 si am avut cateva relati dar nu am primit nici macar o floare.
Cred ca gestul conteaza si nu valoare obiectului.
Daca o fata te place asa cum esti si nu vrea de la tine bani gen, o sa aprecieze si daca ii culegi o floare dintr o gradina nu neaparat daca ii cumperi.

| pombar a răspuns (pentru millar):

Dar ii culege o floare din gradina vecinului

| CerealaCuOchi a răspuns:

Mie nu mi au placut niciodata florile in sine, dar gestul e superb deci aparent da

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Trebuie sa ii cumperi si masina noua, nu uita!

| iuiflori a răspuns:

Sincer imi plac florile dar nu imi place sa mi se cumprere sunt inutile dai bani pe ceva ce se ofileste. mai bine o ciocolata.
intr-adevar sunt multe fete care asteapta marea cu sarea dar da mai sunt multe care apreciaza si gesturi mici

| pombar a răspuns (pentru iuiflori):

Ciocolata? nu mai bine o conopida fiarta, sanatoasa?

| Tupac205 a răspuns:

Există fete de toate felurile