| MrHeadshot a întrebat:

Maine este ziua iubitei mele si nu stiu cum sa ii urez la multi ani, daca puteti sa imi spuneti un text mai frumos pe care sa il zic! Cel mai bun raspuns=Funda!

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!

Sa iti fie viata minunata ca un curcubeu rasarit in razele soarelui dupa ploaie, iar fiecare culoare sa iti aduca aminte de mine si de dragostea mea netarmurita pentru tine, La multi ani, iubire!

Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!" Multi ani fericiti

La multi ani iubire,
dragostea noastra sa iti aduca mereu bucurie,
sa iubesti cu inima usoara de fericire,
sa iti simti sufletul plin de implinire,
prezenta mea sa te umple de minunati fiori,
sa ne uitam la fiecare apus ca sa ne regasim in zori.

Sa-ti fie viata o iubita draga, sa-ti fie anii vant zburdalnic prin vazduh, sa-ti fie clipele miresme neuitate de flori, sa-ti fie oamenii toti prieteni dragi. Iti doresc toata dragostea si fericirea din lume.

De ziua ta iti daruiesc ce iti poate daruii un alt suflet mai de pret, iubirea mea sa iti lumineze mai departe calea.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Te duci la ea acasa cu niste flori/un cadou, ceva acolo si ii spui la multi ani si ca o iubesti cu zabetul pe buze. eu as merge seara cu ea la karaoke si i-as canta http://www.youtube.com/watch?v=m04n30xaDok sau http://www.youtube.com/watch?v=x1WFFBueOVc

| babyalexa a răspuns:

Scuze...La multi ani si sa aiba parte de tot ce isi dorestehappy

| sebysebyca a răspuns:

La multi ani fa! hac!

| adriang95 a răspuns:

Fiecare are un talent pe care trebuie sa-l exploateze mai mult sau mai putin... Fii original! Fara mesaje de pe net, fara altceva.
de ex: esti bun la poezie, fa poezie; esti bun la desen, fa un desen; esti bun la... (de aici nu mai continui pentru ca nu stiu cati ani ai)

| PutMe a răspuns:

Un simplu,, Te iubesc,, valoreaza enorm.

| Mojogiogio a răspuns:

Să-ți trăiască covrigu