| codpenal2018 a întrebat:

Maine o sa fac sex cu o tipa, si vreau sa am semne pe gat, de alea faine laughing) Sunt periculoase muscaturile la gat?, vreau sa ma mustehappy, sa raman cu urme de alea faine.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, sunt periculoase. Poţi face hematom (cheag de sange) care poate migra în creier şi să... Mori. Nu văd ce e fain in petele alea de zici că esti jegos.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Bai virgin batut in cap ce esti, ca sa-ti faca semne d-alea trebuie sa suga pielea, nu sa te muste.
Fa-ti singur pe biceps, ia carnea-n gura si suge.

| Elide a răspuns:

Mai bine spânzurat.te please! Asa scapa di pământul de voi si îți vor rămâne semne pe gât, cu siguranță

| Basilievski a răspuns:

Pai daca are **** mai mare decat a ta, o rogi sa iti trazneasca o **** peste gat si gata, ai semn.

| Alexyne a răspuns:

OMG...pai in primul rand spune-i sa te suga pe gat si gata iese semnul.