| Sadness12 a întrebat:

Mama a intrat pe neasteptate in camera, iar eu eram pe un site porno. n-am putut sa ascund asta iar ea a urlaqt la mine sa inchid imediat pagina aia! in timpul cinei s-a uitat ciudat la mine.

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si normal ca s a uitat ciudat la tine, la fel as fi facut si eu, poate chiar iti confiscam pc-ul

| Ofiintă a răspuns:

Poate sa fie surprinsa ca fata ei se uita la asa ceva, cu siguranta te credea o fetita cuminte si pusa pe treaba si acum ai dezamagit-o, si vei avea raspunsuri gen: Nu ma asteptam la asa ceva din partea ta! asa am patit si eu cand mi-am descarcat pe telefon filmulete porno ( aveam vreo 12-13 ani) curiozitatea acelei varste, dar asta este, si in continuare te vei uita pe ascuns pentru ca este ceva nou pentru voi, desigur parintii nu se vor impaca cu aceasta idee dar nu-i nimic, se mai intampla!happy

| micutsa19 a răspuns:

Bine si care e intrebarea? cum ai vrea sa reactioneze o mama cand isi vede fica ca se uita la asemenea „dezmatzuri"? totusi esti fata nu baiat la baieti auzi tot timpul chestii de astea dar tu? ce vezi asa interesant acolo?

| neutrino a răspuns:

De obicei nu intri pe un asemenea site pana nu stii sa pui si o intrebare.

| Oana92 a răspuns:

OOO Doamne! Daca maica-ta avea putina minte nu intra la tine in camera fara sa bata la usa, e chestie de respect, si nu se agita atata ca doar nu te-a gasit cu 10 barbati peste tine! Nu stiu cati ani ai, dar sper ca mai mult de 14-15, iar mama ta ar fi trebuit sa stie ca e ceva relativ normal si ca nu doar baietii se uita la filme porno. Era mai bine sa iti explice ca ce vezi acolo e sex si nu dragoste si eventual sa se foloseasca de asta pentru a-ti vorbi despre metodele contraceptive...

| raluk27 a răspuns:

Un raspuns presupune o intrebare, adica o fraza logica cu semnul intrebarii la sfarsit. Iar in postarea ta eu una nu vad intrebarea. Ok, te-a surprins maica-ta la un pornache. Ce vrei sa-ti spunem? Naspa! Fa-ti na na la manute si nu te mai uita.

| Park1Suin a răspuns:

Si nu cumva ai luat intrebarea asta din revista Bravo Girl?
E fik aceea...

| BSwwatch a răspuns:

Stai linistit,nu este un motiv de suparare,este stanjenitor ce-i drept,da o sa fie ok, este perioada in care curiozitatea, cercetarea este la inaltime, chiar daca nu te-ar fi prins...tu crezi ca nu sunt constienti ca esti in tranzitie, important este sa faci abuz si sa inveti site-urile pe derost!

| Sadness12 explică (pentru BSwwatch):

Da eu is fata

| Sadness12 explică (pentru BSwwatch):

Si am 13 ani sad

| BSwwatch a răspuns (pentru Sadness12):

Multi inainte! Chiar daca esti fata, ideea si parerea mea tot o sustin, doar ca in acel raspuns trebuie modificat forma de adresare(Stai linistita), si as mai aduga ceva important, mama ta ar trebui sa-si puna doar un semn de intrebare: Ok....este momentul sa purtam discutiii serioase despre educata sexuala, nu sa puna "corun-n perna" si sa se supere, moral sa fie oarecum impacata cu ideea ca te-a invat chestiile de baza, ca depasit bariera TABU-ului in privinta educatie sexuale, la baza tuturor nepacerilor legate de sex sta lipsa educatiei sexuale! Parintii care nu au avut aceste discutii cu copii lor sunt responsabili direct!

| BSwwatch a răspuns (pentru Sadness12):

Important este sa NU faci abuz si sa inveti site-urile pe derost!

| KinderBeeeib a răspuns:

Pune-te in locul mamei tale se simte ciudat si poate daca vei demonstra ca esti responsabila si cuminte va uita.

Sau spune-i ca ai intrat din greseala oh go on.

| ana5 a răspuns (pentru KinderBeeeib):

laughing "din greseala" tare asta

| mihnea123abc a răspuns:

Ma rog..esti bait sau fata? si cati ani ai?

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Si la mine mai intra mama in camera
fara sa stiu doar ca eu nu intru pe redtube ci doar pe mess cu colegii (in general baieti) dar o.o Mama ta saraca ar trebui sa bata mai intai+odata ce intri devii dependenta thinking a patit un coleg din cls mea =)
l-a prins masa cum flocosea maimuta in timp ce era pe redtube ''_''

| AngelWhite99 a răspuns:

Taca mama ta e autoritara de fel, pot spune ca ai cam dat de naiba.Dar nu esti intr-o incurcatura fara iesire, fi responsabila un timp si-o sa ii treaca.
P.S -Cand mai intri pe astfel de site-uri(daca nu te-ai invatat minte) verifica sa fii singura acasa.

| Sadness12 explică:

Scuze dar intrebarea asta a pus-o prietena mea "Larina"pentru ca eu i s-a intamplat asta.

| standy2222 a răspuns:

Andreea esti fata si iti plac filmele porno?laughing) eu stiam ca doar baieti le viteaza ce chestie laughing)))) eu in locul maicati te impuscam laughing)))