| PapushaBruneta a întrebat:

Mama vorbea pe mess cu o prietena si si-au dat web. Eu am iesit de la dus. Prietena mamei are un baiat de 19 ani. Eu am 18. Si fara sa stiu ca web-ul era aprins am intrat in camera de la dus si am mers la dulap sa-mi caut haine nestiind ca baiatu ala si cu maicasa se uitau la web. Mai pe seara intru eu pe mess si intra baiatu prietenelei mamei mele pe mine si imi zice: Hey baby mama sita you killed me! Eu credeam ca are chef de glume. Dupaia nu mi-o mai zis nimic. A2a zi la liceu vine la mine cu inca 2 baieti si ma intreaba daca vreau sa fiu cu el. Eu credeam ca vorbeste serios dar nu am acceptat i-am zis ca ma mai gandesc pentru ca stiti, eu am prieten happy. Si am aflat de la unu din prietenii lui ca vrea sa fie cu mine numa pentru SEX ca m-a vazut la WEB. Eu nu l-am crezut prima data. M-am dus la el si l-am intrebat daca e adevarat ce o zis prietenu lui si a recunoscut. A zis ca ii place corpu meu si ca ar vrea sa fim mai apropiatzi.
Imi e rusine ca m-a vazut dezbracata, mai ales ca nu eram epilata. Aveam padurea Africana acolo jos straight face (va rog nu radeti de problema mea si ajutati-ma) Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

La web nu se vede clar, mai ales daca nu erai aproape de web. Nu fa nimic, asta e, treci mai departe, nu e un capat de lume.

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,nu prea mai ai ce face, faptul e consumat.Fii si tu indiferenta, sau daca te infurie, spune-i ca ce-a vazut nu poate atinge si termini.Stiu ca-ti vine sa mori de rusine, dar daca intelege sau daca faci mare caz de asta, n-o sa inceteze prea curand.Nu ai absolut nici o vina! Pur si simplu, s-a intamplat.

| NickiMinaj a răspuns:

Lasa ca te-a vazut asa, penal e ca nu-l deranjeaza flora si fauna africana...

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Norocos baiat...nu faci nimic...

| Allexis a răspuns:

"R" are dreptate.

| Blondamea a răspuns:

Stai calma treci peste nu e capat de lume asta e acum te'a vazut te'a vazut asta e

| Cocodrilo a răspuns:

Fa asa: dupa ce te epilezi spune-i sa treaca si el de doua ori din dus prin fata webului (la el acasa) dupa care sunteti chit si lasi padurea, jungla, pampasul, taigaua sa creasca la loc. Mai poti sa o rogi pe mama sa renoveze si sa mute usa de la baie in alta directie ca altfel e riscul mare. Atentie si la ferestre unde dau :-)

| EyesSad17 a răspuns:

nu mai radeti ca prosti parca voi nu aveti par acolo
hai sa fim serios
si va intrebat ceva voi comentati de parul ei
parerea mea este sa te muti la alt liceu si sa rup legatura cu ei si sincer sa fiu nu trebuia sa le spui ca ai padurea africana ca stie ca sunt multi care fac misto pe seama asta

| Anduuu a răspuns:

Jungla amazonianalaughing

| DSoprano a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de viata si sa treci peste eveniment.

| nebunu_5532 a răspuns:

Probabil ca daca vrea o relatie pentru sex cu tine nu ti-a vazut padurea neagra altfel nu cred ca i-ar mai fii trebuit...

| Bulinăăă a răspuns:

Mai epileazate rolling on the floor

Glumesc. nu stiu ce ai putea face lumea va uita de chestia asta peste ani buni...

| deeutzy a răspuns:

Stai linistita. daca vrea de la tine numai sex inseamna ca nu merita sa iti bati capul cu el.
daca zice el ca u ai corp frumos inseamna ca asa deci iti poti gasi alt prieten care sa tina cu adevarat la tine. si nu te panica. spune-i ca te doare undeva de ce vrea el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui si tu ca nu era chiar ca padurea africana asa de infierbintata.Baga si tu ca era o padure mai rece, o padure siberiana sau ca o padure de pe insula Kapceatka. Daca ii spui despre padurea africana o sa inteleaga ca esti si infierbintata al dreaku.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padurea Africana?
pe bune laughinglaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Extravaganta a răspuns:

Esti o mishtocara!

| roxanyk_3917 a răspuns:

In primul rand nu este vina ta ca nu ai stiut ca te vede acel baiat in aldoilea rand mama ta trebuia sa te anunte ca a dat webul si in altreilea rand epilezate mereu pentru ca nu se stie niciodata si nu mai e timpul care era odata sa stai cu ditamai padurea acolo acum fetele se epileaza daca nu iti place se fi epilata tottal iti poti lasa un mot sau ceva de genu asta nu accepta sa fi iubita lui mai ales daca sti ca vrea doar sex...bafta

| Alexandru_9706 a răspuns:

In scurt timp se vor uita toate astea... nu trebuie sa iti faci prea mari griji