| sebrant a întrebat:

Marimea conteaza?

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, dar mărimea portofelului, si grosimea lui.

| Bia001 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Esti profitoare?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bia001):

Ce te face să crezi asta?

| Bia001 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

,,marime si grosimea portofelului" asta ma face sa cred asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bia001):

Dragă eu in primul rînd sint băiat. În al doilea rînd fetele asta vor majoritatea, nu se uită la noi băietii dacă nu ave m bani, nici o fată/ femeie nu stă cu cineva dacă el nu are bani, deoarece fetele vor multe, mare, munte, cadouri etc etc.

| Bia001 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Aww, eu credeam ca esti fata, nu prea citesc numele

| OOOLEOOO a răspuns:

Puteti face sex in pozitia misionarului, dar partenera de data asta nu isi va tine picioarele ''cracanate'' ci le va incoloci in jurul tau(te va imbratisa cu picioarele), astfel chiar daca nu esti prea dotat va simti ca o penetrezi pana in plamani (Este o metafora big grin)

Exista pozitii in care o poti penetra mai bine, si pozitii in care o penetrezi mai greu.

| RAY a răspuns:

In america sa efectuat un studiu pe mai multe cupluri s-a observat ca femeile au orgasm doar 25 la suta din ele prin penetrare vaginala din care 16 la suta nu mereu si doar cateodata

s-a dovedit stiintific ca sexul oral in principal clitorisul daca e stimulat prin sex oral declanseaza dupa 15 minute orgasme intense multiple peste 75 la suta din femeii au orgasm prin sex oral raspunsul e unu simplu orgasmul la femeii e mai greu de declansat decat la barbati dar pot avea

| HueyFreeman a răspuns:

Micimea sigur nu. (desi sunt unele femei care au astfel de fantezii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Marimea din punct de vedere al lungimii, al latimii sau al diametrului? Se pare ca din toti acesti parametrii, experienta si fantazia sunt cei mai importanti.
Te pup!

| sebrant explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la lungime ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marimea creierului? Hmm, nu prea...conteaza cum il folosesti.

| ღAngiießăă a răspuns:

Depinde ce mărime. laughing A da, suntem la categoria aceea :-s ă, păi da contează. rolling on the floor

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Nulaughinglaughinglaughing poti sa fi si scund

| MikKinder98 a răspuns:

Piept sau penis?laughing) La ce marime te-ai referit?!laughing

| bublexfull a răspuns:

Am citi recent un articol in care se zicea asa: calitatea e mai buna decat cantitatea(in a recent poll taken among women, 82% agree that the quality of sex is much more important than quantity), deci nu conteaza marimeawinking

Întrebări similare