| alexboss2020 a întrebat:

Marimea penisului meu este de 21cm si am 22 ani este bine? A si grosimea este de 6cm am inconjurat-o cu ruleta! Sunt decent?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca nu se masoara incepand de la gaura cur. ului

| Violleta2022 a răspuns:

Mai masoara odata, dar de data asta pune rigla peste penis, nu dedesubt!

| mihai69 a răspuns:

Dacă vorbești în public despre cuculețul tău, cu siguranță NU ești decent. O persoană decentă nu vorbește despre organe genitale și nici nu se laudă cu al său!

| LoveSleep a răspuns:

Dacă ar avea 22 în lungime și 6 circumferința ar trebui să ți se rupă în două la o erecție. Știi tu, ca un stix mai lung.

| PsyhoChild a răspuns:

Ai o problema foarte mare.inaltimea este ok dar grosimea...cand o sa vrei sa **** si tu o femeie virgina o sa o bagi in spital asa ca ai grija.Pentru tine vor fi numai femei care au mai trecut prin ***.

| iar99Teo a răspuns:

21 de cm.in erectie este o dimensiune mare pentru penis. Probleme nu ai de ce sa iti faci insa ar fi indicat sa fii delicat cu partenera in timpul contactelor sexuale. Media este undeva in jur de 15 cm. Multa sanatate!