| anonim_4396 a întrebat:

Mărimea penisului se ia mostenire de la tată? E ok 18 cm la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai fi inversat cele 2 numere intre ele. intrebarea ta putea fi ...credibila. laughing

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, masura penisului este mostenita de la tatal tau.
In ce priveste masurarea lui, incearca sa pui linia PESTE penis, nu dedesubt.

| Goete a răspuns:

Se mosteneste de la vecinulwinking

| epurasu a răspuns:

Da! este transmisa genetic adica de la taticu!

| ywar a răspuns:

Mai taie draguta din el... maine, poimaine ne spui ca esti star porno.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bre, nu il mai masura incepand cu gaura fundului.

Cand media europeana e pe la 14-15 cm, iar cea din Romania e de 12-13 cm... cum dracu se face ca toti de pe TPU aveti 18-19cm?

| Alexandrionelu a răspuns:

Atât dimensiunea penisului cat și sindromul Munchausen pot fi moștenite de la tată.

| ALLex2 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

81?

| ALLex2 a răspuns (pentru Goete):

Nasol cu mama atunci?

| DorelExpertu a răspuns (pentru suntserios):

Aia cu **** mica nu au curaj sa o zica aici ca se simt rusinati, asa ca tac si se ascund.
Aia de recunosc, fie o au mare, fie nu ii deranjeaza sa o recunoasca aici.
Deci, daca compari numarul alora de se lauda cu pl lor, cu numarul tuturor barbatilor activi aici pe TPU, vei vedea ca media e de fapt mult mai scurt decat credeai initial.

| DorelExpertu a răspuns:

In mod normal da.
Daca se mosteneste de la mama, inseamna ca exista o problema mare.

| Goete a răspuns (pentru ALLex2):

Nu poti afirma asta, pana nu-ti "consulti" vecinii

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ALLex2):

Eu am scris clar, citet si pe intelesul oricui : sa invesezi NUMERELE intre ele, deci nu CIFRELE din unul din cele 2 numare prezentate. laughing

| ALLex2 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Merge si 81 happy