| Raizing a întrebat:

Mdeah! M-a trimis sa cumpar niste pomi cu o mica glumita, am cumparat niste buruienilaughing. Ajungand acasa a aruncat cu ele-n mine(era de asteptatbig grin).
S-a suparat si evident sa-nchis in dormitor.

Acu' cum s-o impac... vreau ceva spectaculos de minunat si ma gandeam, la niste cires japonez.

Credeti ca o s-o impace?
O sa-i placa?
Masculii sa stea deoparte, doresc doar opiniu din partea domnisoarelor / doamnelor!

ps: sariti cu petalele(idei)Merci!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără-i pomi și arunca-i de jos pe geam, sa fie socul mai mare rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Razkkatokki.E.E, asa-ti trebuie rolling on the floor)))) sa dormi cu buruienileeee.binetie facutrolling on the floor)))

| raicard a răspuns:

W@ Ra = ))))))))))) sa ne z'mui si 9
cum e patutul din buruieni = ]]]]]]]]]], Tarzanel, pf@@@@@

| Anca200011 a răspuns:

Sari pe geam si cumpara ceva frumos pentru ea?

| darky83 a răspuns (pentru Anca200011):

Fa rapandulo te-ai gasit tu sa vorbesti aici cu 15 ani ai, dut-e naiba scrie ceva la matematica, fi-mi-ar scarba de persoane ca tine.

| Raizing explică (pentru darky83):

happy daca vrei s-o ajuti, n-o insulta! Incearca sa-i explici cu frumosu, asa o face 1adevarat profesionist.Merci de intelegere!

| Raizing explică (pentru Anca200011):

Bon'jur domnisoara love struck

Referitor intrebarilor tale, pe viitor, in viata, incearca sa faci ceva, de care, sa nu-ti para rau, mai tarziuwinking