| mentholinks a întrebat:

Meata! Prietena mea vrea sa aiba parte de un gangbang. Problema e ca nu am prieteni cu care sa-i indeplinesc si fantezia aceasta. Ce si cum sa fac?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce este aia "gangbang"?

| mentholinks explică (pentru Violleta2022):

Ei, hai, chiar nu stii? :d

| Together a răspuns (pentru Violleta2022):

Gangbang e cand mai multi barbati fac sex cu o femeie, de obicei de la 3 in sus.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Together):

Adica viol in toata regula, nu?

| mentholinks explică (pentru Violleta2022):

Nu e viol, e o mare placere pentru femeie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru mentholinks):

Asta-i doar in imaginatia ta!

| mentholinks explică (pentru Violleta2022):

Si in a ta nu e?

| Together a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt femei care se pot bucura de o astfel de experienta. Placerile oamenilor sunt foarte variate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu, in fantezia mea nu exista sa-mi doresc violul si nici sexul cu mai multi barbati.
Asta este doar in imaginatia bogata a unui psihopat, nu a femeilor.

| lucaSS1192 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sex in grup, adica: (1 fata si 3 baieti, 2 fete 2 baieti, 3 fete 1 baiat) in alte cazuri pot fi si 4 baieti)))))).
A nu se confunda cu threesome la care iau parte doar 3 persoane nu 4 sau mai mult de 4 ca la gangbang.

| mentholinks explică (pentru lucaSS1192):

Crezi ca nu stia? sau te dai la ea?

| doctorandus a răspuns:

Mai simplu: vă uitați la porno cu gangbang împreună.

| Mopmop a răspuns:

Da un anunt aici si ai sa vezi ca vin 10 laughing
Sau cauta site-uri specializate in domeniu.
Esti constient ce se va untampla daca aduni cativa barbati, nu?

| timidu89 a răspuns:

Asta e fantezia ta? Acum câteva zile spuneai ca nu găsești o fata, acum ai prietena și vrei și gangb ang?

| Together a răspuns:

Sunt comunitati de swingeri, cluburi de swingeri si petreceri de swing pe care le poti cauta.

| Kiran a răspuns:

Umm. nu stiu exact daca e o gluma sau e real dar. e prietena ta. tu ar trebui sa fii si personajul rau, dar si cel bun (vorbind strict pe subiectul "incins"), sincer fara sa fac glume nesarate, de ce nu ii indeplinesti doar tu asta si un dildo / vibrator sau alte obiecte in schimbul unor "prieteni"?

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu,asta nu e normal. Tu ar trebui sa fii singurul om cu care sa faca relatii sexuale...

| ionutwer a răspuns:

Sunteam disponibili ig:_.t.mario si ig:Ionut.wer