| Antisistem11 a întrebat:

Merita sa ma duc in America pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Ma gândesc ca ești băiat și ți-o propus sa mergi acolo la ea, desigur dacă chiar te place, va placeti și va înțelegeți ok, cunoaște de o vreme atunci îți poți încerca norocul.
Dacă nu riști nu câștigi, poate chiar se va înfiripa ceva frumos între voi doi.
În America oamenii au alta mentalitate nu sunt asa înapoiați ca noi, plus ca salariile sunt mult mai mari fata de ale noastre, viata e de vis acolo în America dacă ai un ban distracțiile sunt la orice pas.
Dacă îți place mult de ea da, merita sa mergi și pana pe Pluto, nimic nu e mai frumos pe lume decât iubirea adevărată, dar chestia e sa fie serioasa, sa nu îți spună ceva pe net și când ajungi acolo îți spune altceva, sau se comporta aiurea, flegmatic, te face de ras prietenilor.
Depinde de caracterul ei, asta doar tu știi, tu o cunoști cel mai bine, spune-i sa îți trimită bilet dus-întors dacă e ceva sa se întâmple macar sa vii acasă în siguranță.
Din nou îți spun dacă nu riști în viata nu ști ce poate sa îți rezerve viata, dacă te place e ok, și dacă îți găsește un job e deja fabulos, chiar dacă sa spunem doamne ferește ca o sa va despărțiți de la o mica cearta, orgolii și alte chestii tu ai acolo un job și nu ai treaba cu ea îți vezi de viata ta.

| Morbid a răspuns (pentru Invictusman):

In america aproape 70% din familii divorțează. Acolo termenul de familie nu exista. Nu mai vorbi daca nu ai locuit acolo.
Sunt mai inapoiate ca Româncele americanele, suunt printre cele mai curve femei. De ce crezi că unii vin de acolo și își iau femei de aici.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai cuminte, America e mare. Nu te asteapta ea pe tine. A plecat sa caute pe unul cu bani. Daca nu cumva va face trotuarul pe acolo. Trotuarele lor sunt mai frumoase.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca e bogata da

| Violleta2022 a răspuns:

Poate peste 2-3 ani, fiindca acum America are granitele inchise si nu se mai dau vize nici pentru munca, dapai pentru vizite de curtoazie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Copii mostenesc inteligenta de la mama pentru ca tatal e gena recisiva la fel si stariile sufletesti/emotiile tot de la mama.
Daca fiul si ficamea sunt prosti la mansarda asta inseamna ca e vina lu nevastamea ca de la ea au mostenit inteligenta chiar daca eu sunt un baiat OK.
Pe langa asta ma e si nota de la nastere. Cine a primit nota 10 la nastere e un copil minune si poti sa te mandresti cu el.

Confucius: "Oamenii sunt ca sobolanii, stica, fac mizerie si se inmultesc repede."

Oamenii sunt diferiti exact ca si culoriile din tabelul dioptrilor.
Adica cine se imbraca in negru e prost si cine se imbraca in alb e istet, Yin si Yang.
Fiecare culoare reprezinta starea de spirit a omului. https://www.youtube.com/watch?v=SUhmVfAvdSs

| Werrich a răspuns:

Cine e norocoasa, Kamala Harris?

| alexalx1234 a răspuns:

Acum 23 ore | Adevarulabsolut a întrebat:
E o rusine sa fii virgină la 29 de ani?

Deci până la urmă ce ești? Femeie sau bărbat?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

In niciun caz! In America situatia in dating e probabil cea mai problematica la nivel global!

| Morbid a răspuns:

Numai dacă are parul de pixda din aur.

| intrebcenustiu a răspuns:

Du-te si in antarctica

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat orice merita deci da du.te arata i cat de mult o iubesti eu sustin frate pup