| xRaffy a întrebat:

Merita sa riști sa intri peste o fata care este într-o relație? Și dacă accepta sa iese cu tine fiind în relație. Ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da frate e misto sa traiesti adrenalina daca domnisoara e de acord si nu se prinde iubi dai inainte cu tupeu ayayayayayaya si ai sa vezi ca nu e greu lailalalalailalala

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curva, nu

| Adry05 a răspuns:

Că tu ești o scârbă și aia mai mare decât tine. Chiar așa nu puteți frate să aveți un minim de bun simț să respectați relațiile altora?

| RAY a răspuns:

Da,merita,uite asa fraierul poate se trezește la realitate, si eu am vb cu una care avea iubit si cauta amanti, asa fac multe

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca nu ii prea pasa de relatia actuala. Cu toate ca merita sa te intrebi daca si cu urmatoarea relatie o sa faca la fel. Dar poate nu este cazul.

| SilentRain a răspuns:

E neserioasă de ce te-ai baga peste altul
Cum te-ai simți sa patesti la fel?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Merita doar sa te distrezi. Daca face cu relatia pe care o are asa o va face si cu tine.

| Crackman a răspuns:

Inseamna ca isi cauta variante mai bune

| alexalx1234 a răspuns:

Nu merită. Și e curvă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa insemne ca vrea sa fie băgată în seamă. vrea sa comunice cu tine, Iti vrea atenția, nu mai mult decât niște simpli prieteni, nu neapărat că vrea să i-o tragi pe la spatele lui ăla.
O tipa care e in stare sa facă asta, nu o sa accepte nici în ruptul capului ieșiri cu tine publice.

| Dandinelle a răspuns:

Oau, ce gândire închisă aveți oameni buni.
Daca cineva are chef sa iasă la film și nu are cu cine, și întreabă un coleg de munca, prietenul știe, nu e in regula? Ce păcat, credeam că s-a deșteptat puțin omenirea pe-aici

| Adry05 a răspuns (pentru Dandinelle):

Păi omu ăsta n-a pus deloc problema ca sunt prieteni sau ceva, a zis-o încât total a părut că e vorba de ceva mai mult decât amici

| Catalin77945 a răspuns:

Nah,nu merita sa faci asta, adica poate tie nu iti pasa, dar dupa ala care era cu ea are de suferit, si daca asta zice da sau cv, e si mai rau pentru tine cine stie