| Andreea555555555555 a întrebat:

Mi-a facut prietenul meu sex oral si m-a masturbat cu degetul, într-adevăr era foarte bine. Aveam senzații puternice, însă mereu am o senzație mare de pipi. Mă super enervează, fiindcă mă cam oprește din a continua, involuntar mă "strâng" fiindca am impresia că fac pe mine. Cum pot remedia asta? I s-a mai întâmplat asta cuiva?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Repet ceea ce ți-am spus deja acum câteva zile:
- poate că ești capabilă de squirt. Fă treba asta la baie ca să nu ai motiv de îngrijorare și nu te mai opri când simți acea senzație. Vei fi uimită de ceea ce va urma!
Dacă vrei s-o faci totuși în pat, există niște „scutece" (aleze) pentru adulți - se găsesc la farmacii și la supermarket. Cumpără un pachet, pune vreo două-trei sub tine și NU te mai „strânge"!
Oricum, sfatul meu e ca prima oară să mergi până la capăt în baie, ca să vezi exact ce și cum e. Să știi la ce să te aștepți pe urmă.
Nu mai fi timidă! depășește-ți teama și jena, lasă senzațiile să meargă până la paroxism!

| Maria411 a răspuns:

Și eu sunt asta, nu e ceva rău e doar simplul fapt ca esti foarte excitată
Îmi poți da mesaj daca vrei

| Frank51 a răspuns:

Mda, ti-e frica de 2-3 stropi si pierzi un orgasm sad

| Antoniamaria89 a răspuns:

E cel mai frumos, lasă-te purtata de val te vei simți minunat,
Și nu mai "strânge" ii ceva minunat simți ca vibrezi la propriu.
Iar prietenul tău sa ducă actul pana la final.
Numai bine!