| Cristina1994c a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 10 zile..la o saptamana mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ, dupa doua zile (a 9a zi de intarziere) am facut alt test si acela era tot negativ. :\ sunt insarcinata sau este doar o dereglare hormonala? Am avut si contact sexual in perioada asta

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa un contact sexual, testul de sarcina se face dupa 2 saptamani happy urmareste si tu simptomele. Bafta!

| justsummer a răspuns:

E foarte posibil sa fie doar o dereglare hormonala poate ai racit jos daca nu-ti vine nici luna viitoare mergi la medic.

| vladutzaM a răspuns:

Pai daca ai facut 2 teste si ambele au foat negative, cred ca nu esti.
Poate ca e doar o dereglare.