| Xperson a întrebat:

Mi-a spus ca ma iubeste dar nu peste mult timp mi-a zis ca are prietena prin net, apoi a zis ca nu o mai are si ca ea a vrut sa fie prietena lui dar el nu prea si sa intors la mine...ne sarutam pe ascuns si mie numi placea ca sa tinem dragostea noastra unu fata de altu in ascuns si l-am intrebat dac n-ar vrea sa zicem prietenilor despre noi.Nu stiu de ce dar am o impresie ca nu ma iubeste dar, doar ma tine de rezerva adica profita de mine asa ca vreau sa-i zic ca gata nu mai vrau sa fiu cu el prin intermediul netului dar nu stiutiu ce anume sa-i scriu.Cind ii scriam salut, ce faci? numi raspundea dar asa la alte intrebari imi raspundea. Ce sa-i scriu? e foarte urgent

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Profită de tine, este destul de evident.
Spune-i că nu mai vrei să fii cu el, că nu ești mulțumită de cum decurge această relație și gata. Iar după ignoră-l!
Baftă.

| justitiarul a răspuns:

Isi bate joc de tine si e un mare bou.Ce sa-i scrii? Trimite-l in origini pe romaneste.S-ar putea chiar sa te respecte dupa asta!

| EpticDx a răspuns:

Stiu ca e greu sa te desparti de cineva. Daca pur si simplu nu stii ce sa-i scrii, poti sa ii spui direct ca relatia dintre voi nu mai merge, si ca speri sa inteleaga de ce vrei sa te desparti de el. La ce comportament are, pur si simplu nu te merita.