| Mihaelay890 a întrebat:

Mi-a venit menstruația acum 2 săptămâni. Am avut ovulație după iar cam la terminarea ei a inceput sa îmi curgă sânge. Prima data amestecat cu lichidul transparent iar după doar sange. Și ieri și azi. Doar câteva picături, vreo 5-6, nu cat sa mă pătez rău. Îmi este foarte frica, pot fi însărcinată? Chiar dacă mi-a venit menstruația? Menstruația mi-a venit luna trecuta și cu o săptămână înainte să-mi vina prietenul meu a ejaculat pe prosop și s-a dus să se spele cu apă și săpun bine iar după mi-a băgat iar degetul in vagin. De spălat s-a spălat și mi-a și venit după o săptămână. Nu înțeleg de ce îmi curge sânge acum, mai sunt aproximativ 2 săptămâni jumate până când trebuie să-mi vina. Pot fi însărcinată?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca activitatea hormonala este FOARTE GRAV afectata si din acest motiv este necesar sa fii consultata cat mai temeinic posibil prima data de care medicul specialist endocrinolog si pe urma si de medicul ginecolog. Cel mai probabul este necesar sa fii nevoita sa urmezi un tratament medicamentos adecvat.
Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat