| Maria1329 a întrebat:

Mi a venit menstruatia in prima zi mi a curs normal iar in a doua mi a curs mai putin si in a treia zi la fel, tin sa mentionez ca in a treia zi sa mai deschis la culoare si luna trecuta mi a venit nu am avut probleme, am fost racita la o are acum cateva sapt din cauza asta? nu am simptome de sarcina doar dureri de cap care le am mai avut in trecut in rest dureri de burta de spate intepaturi stari care le am avut pe timpul menstruatie tin sa mentionez ca am avut contacte secuale neprotejate... pot fii insarcinata? adica nu tin minte sa fii avut menstruatia asa mai deschisa la culoare si putina dupa prima-a doua zi...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te poti baza numai pe noroc, asa ca intr-o zi ai sa intelegi ceea ce inseamna sexul neprotejat. Poate ca te va ierta si de data aceasta!

| Maria1329 explică:

In a doua zi sa mai deschis la culoare am gresit mai sus, scuze*

| Maria1329 explică:

Am uitat sa mentionez (deschis la culoare adica rosie) si ma inteapa in partea dreaptea jos