| mel1 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia...mai este nevoie sa fac test de sarcina? daca eu l-am masturbat pe prietenul meu, cand a simit ca ii vine si-a pus prezervativul, a ejaculat in prezervativ, dar ma gandesc ca la inceput mi-a ramas lichi smeinal pe mana, la 5 minute dupa ce a terminat de ejaculat, m-am dus la toaleta, am facut pipi, dra nu ma spalasem pe maini.sunt gravida? mi-a venit menstruatia

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta doar dacă vrei tu să te convingi 100% că nu esti gravidă, cum ți s a m ai zis de către cineva, sperma in contact cu aerul moare, deci nu e cazul să te ingrijorezi, dar dacă tu ții neaparat să i ti faci si testul de sarcină, nu te oprește nimeni, esti liberă să il faci, multă sănătate, si atentie mare pe viitor, nu atit la sarcină, cit la bolile transmisibile sexual, pe care le poti lua dacă nu te protejezi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU eşti însărcinată, ţi-am mai spus!
NU mai trebuie să faci test de sarcină, stai LINIŞTITĂ!

Toate cele bune.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Stai linistita. Nu esti. Fara sa faci sex nu are cum sa ramai. big grin

| khwewljewew a răspuns:

Nu ești gravidă. Doh'... #:-o

| Chachi913 a răspuns:

Nu. Nu esti! Daca nu a ejaculat in vagin n-ai cum sa ramai insarcinata.
Succes! :*

| Anomisusususususus a răspuns:

Pentru siguranta ta fa testul

| mel1 explică:

Vreau sa precizez ca mi-a intarziat 2 zile, dupa calculele mele ar fi trebuit sa vina pe 20

| anonimiussandicartiozeropmmdy a răspuns:

Nu esti gravida