| iulicab a întrebat:

Mi-a venit menstruația și a durat 5 zile, nu pot rămâne însărcinată nu? Am făcut petting cu prietenul meu fix acum o lună, nu a ejaculat pe mine sau in mine

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intro astfel de situatie cum este cea descrisa de tine, este cu totul IMPOSIBIL ca sarcina sa se poata forma. Mestruatia reprezinta garantia ferma ca in ciclul menstrual anterior care s-a terminat in momentul in care a pornit sangerarea menstruala, OVULUL nu a fost fecundat si in consecinta reiese ca NU s-a format si nu s-a instalat nimic in uterul tau. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, nu poti fi gravida.

| tzionut a răspuns:

Raspunsul e nu

| gicagunoierul a răspuns:

Da esti insarcinata e un ca foarte rar dar esti