| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am început si eu viața sexuală si am o mica mare problemă, erectia nu imi este puternică, e undeva la 70% si uneori 50% stiu asta pentru ca daca mă masturbez e mult mai "tare", ce as putea face?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, masturbarea excesiva poate duce la probleme cu erectia.
Inceteza sa te mai masturbezi si totul se va imbunatatii.

| sierra1 a răspuns:

Alege ori una, ori alta

| corbulalbrosu a răspuns:

De vina este starea ta psihica din acel moment. Probabil ca esti stresat de teama/frica de a nu o da in ''bara'' si sa te faci de ras. big grin

| Rpgdei a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tocmai
Cum pot scăpa? Oricum mă stresez din orice.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Treaba asta este din cauza masturbarii in exces. Lasa-te de masturbare si totul va fi ok.

| Rpgdei a răspuns:

O face Dar pe o parte ma simt stresat si poate din cauza asta

| Toteu78 a răspuns:

Scuză mă dar sunt curios de unde ai cumpărat erectometrul care îți măsoară în procente erecția? Ce înseamnă 70%? ori ți se scoală, ori nu.

| alexhadarean a răspuns:

Nu te mai masturba! Nu ii oke, banuiesc ca esti tanar daca ti'ai inceput viata acum, daca prietena ta face tot ce ai tu nevoie las'o in colo de masturbare spor