| anonim_3035 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala de curand eram virgin...si prietena mea era virgina...tot timpul ejaculez inainte de actu sexual...de ce? pentru ca mi-am inceput viata sexuala de curand si nu am experienta sau am ceva probleme? va multumesc

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca esti foarte tanar, fara experienta, foarte excitat si nu ai invatat inca sa te controlezi. Fii tot timpul atent la nivelul de excitatie. Cand simti ca te apropii de a ejacula, opriti-va, racoreste-te pana simti ca nu mai e pericol si apoi reincepeti. Tot asa de mai multe ori pana incet, incet te vei obisnui.

| albastrel a răspuns:

Invata sa te controlezihee hee

| hashe86 a răspuns:

Pentru ca nu ai experienta esti incordat si emotionat ca sa iasa totul bine. si tocmai atunci apare ce nu ti doresti(ejacularea precoce).
insa da in timp se va remedia. trebuie doar sa fii mai stapan pe sine. oricum partenera ta fiind la fel de neexperimentata nici ea nu prea stie cu ce se manaca sexul si atunci tu trebuie sa te arati cel increzator sa conduci totul.

| Antonimu a răspuns:

Fa o laba inainte de actul sexual, si sa vezi... rezisti mai mult si ejaculezi cand trebuie.

| AllenTJ a răspuns:

Ejaculezi inainte de actul sexual deoarece nu ai experienta, esti foarte excitat si nu esti obisnuit happy, cu timpu acest impediment o sa treaca, succes in continuare happy

| abis a răspuns:

Probabil este de vina faptul ca esti incepator, cu timpul o sa inveti sa te controlezi mai bine. Totusi, daca problema persista, consulta un medic sexolog.

| stefytm a răspuns:

Parerea mea e ca esti incepator si iti este f sensibil glandul dar dc tot persista acest lucru te sfatuiesc sa mergi la un medic

| spiritul a răspuns:

Fa o laba inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonimeee.bea ceva inainte.si daca tot se intampla.prima data da a doua oara o tii o ora. o sa te roage sa o lasi ca o doare. o sa vezi.